reklama

Telegram hlásí příchod novinek pro konverzace

Telegram hlásí příchod novinek pro konverzace
2019-05-18T11:09:34+02:00
• 18. 5. 2019

Zdroj: Neowin

Velké popularity se dočkal nejen mobilní kecálek WhatsApp, ale také Telegram. A právě druhý jmenovaný se v posledních měsících těší velkého nárůstu uživatelů. Aplikace Telegram je samozřejmě lepší, tedy alespoň z hlediska poskytnutých funkcí. 

Telegram přináší drobnou, leč zajímavou aktualizaci

Společnost Telegram však nelení a neustále se snaží svou aplikaci vylepšovat. Nedávno se uživatelé dočkali zbrusu nového instalačního balíčku, který přinesl hned několik zajímavých změn. Dočkali jsme se například nového designu ( v případě Android verze), možnosti archivovat konverzace a další. Pojďme si tedy vše důležité představit. 

Archivovaná konverzace: Nově si nyní můžete svou konverzaci archivovat. Když archivovaná konverzace bude nabízet oznámení, vyskočí ze speciální složky pro archivaci a vrátí se zpět mezi ostatní konverzace. Naopak ztlumené konverzace zůstanou navždy archivovány. 

Neomezené zprávy: Nově si můžete připojit neomezený počet konverzace pro archivaci, čímž udržíte své zprávy v požadovaném pořadí. 

Hromadná akce: Nyní můžete využít tzv. hromadné akce. Tu vyvoláte tak, že na konverzaci přiložíte prst a dlouhým klepnutím otevřete menu, kde si můžete vybrat z nabídnutých možností. 

Kromě těchto novinek jsme se dočkali také rozšířeného seznamu konverzací, kde můžete vidět více textu ze zpráv, nové zjednodušené menu sdílení, novou podobu samolepek a další. Aktualizace je samozřejmě k dispozici nejen pro operační sytém Android, ale také iOS.

logo-app Telegram Telegram FZ-LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat