reklama

Oppo A7n Enterprise Edition – zaměřeno na firmy

Oppo A7n Enterprise Edition – zaměřeno na firmy
2019-05-18T08:00:36+02:00
• 18. 5. 2019

Společnost Oppo si protentokrát bere na mušku firemní klientelu, pro kterou připravila speciální edici telefonu s názvem A7n Enterprise Edition. Jak už vychází ze samotného názvu, tak čínský výrobce dokázal spojit převážnou většinu specifikací z modelu A7n s užitečnými funkcemi využitelnými hlavně v podnikatelském prostředí nebo státní sféře. Ovšem na prvním místě byla brána v potaz maximální bezpečnost.

Řešení na míru

Firma ukázala toto řešení již v minulém měsíci během mezinárodní konference pro partnery mobilního operátora China Unicom a je schopna zařízení upravit vždy podle potřeb konkrétního zákazníka. Zabezpečení mají podloženo důležitou certifikací „Public Security and Police Electronic Product Quality Testing Center”, takže koncový uživatel nemusí mít vůbec žádné obavy z pověstných zadních vrátek.

Oppo rozdělilo softwarové rozhraní do dvou bezpečnostních domén – osobní/pracovní. Zatímco v osobní části lze vyřizovat také soukromé záležitosti, pracovní profil je upraven výhradně pro kancelářské účely. Přenos dat je šifrován stejně jako telefonní hovory, a to díky integrovanému šifrovacímu čipu. Oproti základní variantě není novinka nijak výjimečná po hardwarové stránce. Prodejní cena či další podrobnosti nejsou bohužel známy.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat