reklama

Nejlákavější appky pro řidiče sponzorovaný článek

Nejlákavější appky pro řidiče [sponzorovaný článek]
2019-05-20T06:00:12+01:00
• 20. 5. 2019

Chcete svou řidičskou zkušenost maximálně zpohodlnit a usnadnit si spoustu činností? Mrkněte, které mobilní aplikace a online nástroje vám budou užitečným pomocníkem za volantem.

Dobrou zprávou je, že v dnešní době internet doslova přetéká užitečnými vychytávkami, a různé online nástroje a mobilní aplikace nabízí dokonce i pojišťovny v rámci povinného ručení. Vybrali jsme pro vás ty nejlákavější pomůcky, díky kterým se váš řidičský zážitek promění v naprostou pohodu.

Drivemode

Také nechápete řidiče, kteří jsou schopní za jízdy telefonovat a riskovat svůj život i životy ostatních účastníků provozu? Občas je těžké zvládnout komunikaci s ostatními lidmi i řízení. Na tento problém byla vytvořena aplikace Drivemode, která umožňuje odpovídat na sms i Messenger zprávy hlasem. Nemusíte se tudíž rozptylovat vyťukáváním zprávy na telefonu a vaše pozornost se přesune k dění na vozovce.

Dopravniinfo.cz

Určitě se vám už stalo, že jste na půl hodiny uvízli v dopravní koloně a v duchu si nadávali, že jste si nezjistili informace o aktuální dopravě předem. Díky portálu Dopravniinfo.cz můžete mít přehled o všech uzavírkách, autonehodách a změnách na silnicích. Portál je i vybaven dálničními kamerami, tudíž se o aktuální situaci můžete přesvědčit na vlastní oči.

Porovnej24.cz

Představte si, že během tří minut dokážete zjistit, která pojišťovna nabízí nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění. Takovou výhodu nabízí portál Porovnej24.cz. Budete se divit, ale rozdíly mezi cenami na trhu jsou skutečně propastné.

Možnou úsporu jsme spočítali na řidiči Škody Octavie 1,9 TDI.

Povinné ručení Porovnej24.cz – porovnání cen:

Ještě větší množství peněz lze ušetřit na havarijním pojištění.

Alternativou pro srovnání cen povinného ručení je portál Netfinance.cz

Záchranka

Představte si situaci, kdy se vám přihodí autonehoda, a vy máte plný obličej krve, nemůžete se částečně hýbat a ani mluvit. Jak v takovém případě zvládnout složitý telefonát na linku 155? S tímto vám pomůže aplikace záchranka, kdy jediným zmáčknutím tlačítka informujete záchranné složky o vaší nouzové situaci a vaší aktuální poloze. Díky několika užitečným tlačítkům můžete záchranné službě sdělit, co se vám stalo, aniž byste museli mluvit.

Přečtěte si také: 5 zážitků, které povýší vaši dovolenou na úplně jiný level

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim