reklama

Chytré hodinky se všemi funkcemi nyní jen za 554 Kč! sponzorovaný článek

Chytré hodinky se všemi funkcemi nyní jen za 554 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-05-20T11:28:29+02:00
• 20. 5. 2019

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearvita jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové hodinky Lemfo V12.

Čínská společnost přinesla zajímavý kompromis v podobě hodinek Lemfo V12, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Lemfo V12 hodinky vás vyjdou na pouhých 554 Kč.

Chytré hodinky nyní za pakatel!

Chytré sportovní hodinky nabízí obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl pro certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0. Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Lemfo V12 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení.

Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 5 až 7 dnů při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 170 mAh.

Originální Lemfo V12 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Gearvita bude po dobu prvního týdne jen za 854 Kč. Pokud ale zadáte náš slevový kupón LemV12, zaplatíte jen 554 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim