reklama

HiSense zanedlouho ukáže King Kong 5 Pro

HiSense zanedlouho ukáže King Kong 5 Pro
2019-05-12T09:44:08+02:00
• 12. 5. 2019
1

Nižší patro střední třídy v nejbližší možné době vyplní jeden nový přírůstek od společnosti HiSense, který bude zapadat do modelové řady King Kong. Připravovaná novinka dorazí konkrétně pod názvem King Kong 5 Pro a bude krýt záda základnímu zástupci z 5. generace, jehož uvedení na trh proběhlo již v minulém měsíci. Čínský výrobce i přes minimální rozpočet zvolil slušnou sestavu v části hardwaru.

Od každého něco

Přední panel zabírá 6,5palcový IPS LCD displej s HD+ rozlišením a v charakteristickém výřezu je k dispozici 8megapixelový snímač kamerky na populární selfie snímky. O výkonnostní stránku se stará osmijádrový procesor Snapdragon 439 od Qualcommu, k němuž byla připojena 4GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 64 GB. V základu je sice 4 500mAh baterie, ale speciální příslušenství dokáže navýšit kapacitu až na 8 000 mAh.

Navíc nasazená technologie Power Saving 2.0 dokáže rapidně optimalizovat celé zařízení tak, aby výdrž byla prodloužena o několik dnů. V zadní částí lze využít dva fotoaparáty (13 + 5 MPx), LED blesk nebo snímač otisků prstů. Uživatelé ocení přítomnost operačního systému Android v aktuální verzi 9.0 Pie. Nakonec můžeme zmínit funkci dual-SIM, Bluetooth 5.0, 3,5mm jack pro sluchátka či podporu LTE sítí. Prodej bude zahájen nejspíš v nejbližších dnech, kdy zároveň zjistíme cenovku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

SticklerStickleru

12. 5. 2019, 12:24

6,5 palce s HD? ugh..
Tak to je docela na pikačua..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim