reklama

Google Pixel 3a drží pohromadě jen lepidlo

Google Pixel 3a drží pohromadě jen lepidlo
2019-05-18T15:00:36+02:00
• 18. 5. 2019

Kuchtíky ze zahraničního serveru iFixit jistě znáte. Jejich úkolem je rozebírání žhavých novinek – iPhone XS, Apple Watch Series 4 a další. Výsledkem je konečné hodnocení, které popisuje, jak snadno či obtížně lze daný produkt rozmontovat, respektive opravit.

iFixit také kontroluje veškeré komponenty, které zařízení obsahuje – výrobci nám totiž rádi uvádí jiné specifikace, než které jsou doopravdy použité. Tým ze zahraničního serveru velmi rád „kuchá“ nejen zařízení s logem nakousnutého jablíčka, ale také ostatní produkty. A tak do své tradiční disciplíny zařadil i zbrusu nový Galaxy Fold od společnosti Samsung. To ale není vše, nyní se podrobně podíval na nově představené modely Google Pixel 3a a 3a XL. Jak je složité tyto kousky opravit?

Pixel 3a je velice jednoduché opravit

Ihned začátkem článku prozradíme, že si tyto modely můžete s chladnou hlavou opravit sami doma. Telefony totiž obdržely celkové skóre 6 z 10, přičemž číslovka 10 avizuje nejjednodušší míru opravitelnosti. 

Co z toho vyplývá? Nové Pixely je ve skutečnosti mnohem snazší opravit než většinu současných smartphonů. Většina částí nových telefonů od Googlu je modulární. Samotný displej pak drží pouze pěnové lepidlo. Stejný materiál byl pak použit pro upevnění akumulátoru. Je zajímavé, jak moc jednoduše lze nové kousky opravit. Za tento krok samozřejmě patří Googlu velká pochvala. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim