reklama

Google Now Playing bude zřejmě zaznamenávat více informací

Google Now Playing bude zřejmě zaznamenávat více informací
2019-05-19T19:45:55+02:00
• 19. 5. 2019

Google v rámci uvedení smartphonů Pixel 3 a Pixel 3 XL (recenze) představil funkci Now Playing, kterou zajišťuje Pixel Ambient Services. Základem je identifikování jakékoliv skladby, která se hraje v okolí mobilního telefonu. Po rozeznání došlo k zobrazení názvu skladby na uzamčené obrazovce nebo v notifikační liště. Zpočátku chyběla možnost procházení historie, ale nyní je již k dispozici. Nyní se plánuje rozšíření.

Now Playing

Google aktualizoval Pixel Ambient Services, přičemž se podařilo objevit, že se služba chystá na rozšíření. S největší pravděpodobností se brzy dozvíme nejen jaká písnička byla rozpoznána a v jakém čase, ale bude k dispozici i informace o poloze a také o aktivitě.

S největší pravděpodobností Google nabídne i mapu, kde si budou moci uživatelé zobrazit i skladby, respektive kde byly konkrétně rozeznány. Informace o aktivitě bude pravděpodobně spojena například s tím, jestli jsme jeli autobusem, běželi nebo dělali nějakou podobnou činnost.

Zatím není jasné, kdy se novinka objeví v aplikaci, případně v telefonu. Můžeme jen předpokládat, že si Google chystá představení na akci, kdy uvede na trh nové smartphony Pixel 4. Bohužel jsme zatím nezaznamenali jakýkoliv náznak, že by Google zpřístupnil funkci Now Playing pro ostatní zařízení. Zřejmě zatím vše zůstane exkluzivně pro Pixel smartphony.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim