reklama

ASUS ZenScreen Touch je zbrusu nový externí displej s baterií

ASUS ZenScreen Touch je zbrusu nový externí displej s baterií
2019-05-29T08:39:31+02:00
• 29. 5. 2019
1

Vzhledem k tomu, že se kancelářská práce stává čím dál tím více mobilnější, musí společnosti přicházet s produkty, které dokáží uživatelům usnadnit tzv. multitasking, a to hlavně na cestách. Zatímco ASUS má za sebou již některé zajímavé koncepty, ovšem více tlačil na produkty v podobě externích přenosných displejů, jako například ZenScreen z loňského roku. 

Na letošním Computexu oznámila tchajwanská společnost novou a vylepšenou verzi tohoto produktu. Nové zařízení nese název ZenScreen Touch a disponuje dotykovou obrazovkou či vestavěnou baterií. 

ZenScreen Touch nabízí dotykový displej a baterii

Novinka je vybavena nejnovějším konektorem typu USB-C, který dokáže přenášet nejen energii ze zásuvky, ale také obraz z notebooku či tabletu. K dispozici je ale i starší micro-HDMI. Kromě toho si společnost pro své zákazníky připravila vysokokapacitní baterii, která nabízí 7 800 mAh. Při maximálním nasazení, tj. na nejvyšší jas, dokáže displej spolehlivě pracovat až čtyři hodiny. 

Podpora micro-HDMI mimo jiné značí, že displej můžete používat s vícero notebooky. ASUS novinku propaguje například dvěma lidmi, kteří používají ZenScreen Touch pro připojení Nintendo Switch. 

Stejně jako loňský model přichází s rozlišením Full HD. Jak bylo již v úvodu článku zmíněno, zařízení podporuje dotykovou obrazovku. Další novinkou je, že podporuje vstup z Android zařízení. To znamená, že můžete svůj telefon proměnit v tablet s velkou obrazovkou. 

ASUS mimo jiné vydal i speciální aplikaci pro operační systém Android, kterou si můžete nainstalovat na Android 6.0 a novější. Díky této aplikaci bude používání externího displeje ještě o něco lepší, neboť obsahuje speciální ovládací prvky a podobně. ASUS ZenScreen Touch na trh dorazí později v letošním roce. Cena produktu taktéž nebyla oficiálně zveřejněna. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vis Maior

29. 5. 2019, 8:56

To by bylo super, záleží na ceně

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim