reklama

Xiaomi pracuje na nejdražším Redmi zařízení

Xiaomi pracuje na nejdražším Redmi zařízení
2019-04-03T18:53:25+01:00
• 1. 4. 2019
1

Technologický gigant společnost Xiaomi momentálně dotahuje poslední záležitosti kolem nejvýraznějšího rozšíření působnosti ve své historii. Čínský výrobce v současné době působí snad ve všech odvětvích týkající se chytré domácnosti a jeho další kroky směřují nečekaně do automobilového průmyslu. První zprávy z místní sociální sítě Sina Weibo potvrzují spolupráci s méně známou automobilkou Bestune.

Velká očekávání

Samotná značka Bestune je součástí čínského koncernu FAW (First Automotive Works), do kterého například i německá automobilka Volkswagen nalila několik miliard čínských jüanů. Firma Xiaomi sice prozradila, že si auto přizpůsobilo podle vlastních představ, ale již neřekla, jakým konkrétním způsobem. V každém případě dorazí pod druhou značkou Redmi a půjde o SUV model s označením T-77.

Auto se může pochlubit objemem motoru 1,2 litrů s výkonem 105 kW, váhou okolo 1,5 tuny a šestistupňovou manuální převodovkou. Model s nejvyšší výbavou v přepočtu vyjde maximálně na 459 236 Kč bez daně. Z pohledu dodaných technologií nelze vyloučit využití umělé inteligence, uživatelského rozhraní MIUI nebo vlastního hlasového asistenta Xiao AI. Již nejbližší dny prozradí všechny důležité informace, přičemž je veřejnosti k dispozici pouze jediný marketingový plátek.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Marek Hrubý

3. 4. 2019, 18:48

Tak a příště se podíváme na datum než něco slepě opíšeme o 2 dny později…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim