reklama

Ulefone odhalí model P6000 Plus

Ulefone odhalí model P6000 Plus
2019-04-16T13:00:11+01:00
• 16. 4. 2019

Modelová řada Power u společnosti Ulefone se vyznačuje hlavně vysokokapacitní baterií, díky které může konečný produkt nabídnout poměrně slušnou výdrž a v podobném duchu je připravován další zástupce. Novinka by měla sice získat označení P6000 Plus, ale první únik informací příliš nepotěší. Telefon na první pohled připomíná nedávný model Power 3L a ani složení hardwarové stránky nevybočuje nijak výrazně.

Minimální upgrade

Zveřejněný výčet specifikací počítá s nasazením 6palcového In-Cell displeje s HD+ rozlišením a v poměru stran 18:9. Vnitřní část má údajně vyplňovat 3GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 32 GB. Přesný typ procesoru není znám, ale například Power 3L získal jen základní čtyřjádrový čip MT6739 od MediaTeku. Proto lze odhadovat, že výrobce zvolí stejného dodavatele a některou variantu s osmi jádry.

V zadní části můžeme vyhlížet dva senzory fotoaparátu, LED blesk a především 6 350mAh baterii. Kromě snímače otisků prstů mají uživatelům přinést odemykání pomocí obličeje přes přední kamerku. Uživatelským prostředím bude doprovázet operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Nakonec momentálně neznáme datum zahájení oficiálního prodeje, ani zahajovací prodejní cenu. Obě informace mohou dorazit už v následujících dnech.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim