reklama

Ulefone odhalí model P6000 Plus

Ulefone odhalí model P6000 Plus
2019-04-16T13:00:11+01:00
• 16. 4. 2019

Modelová řada Power u společnosti Ulefone se vyznačuje hlavně vysokokapacitní baterií, díky které může konečný produkt nabídnout poměrně slušnou výdrž a v podobném duchu je připravován další zástupce. Novinka by měla sice získat označení P6000 Plus, ale první únik informací příliš nepotěší. Telefon na první pohled připomíná nedávný model Power 3L a ani složení hardwarové stránky nevybočuje nijak výrazně.

Minimální upgrade

Zveřejněný výčet specifikací počítá s nasazením 6palcového In-Cell displeje s HD+ rozlišením a v poměru stran 18:9. Vnitřní část má údajně vyplňovat 3GB operační paměť RAM nebo interní úložiště s kapacitou 32 GB. Přesný typ procesoru není znám, ale například Power 3L získal jen základní čtyřjádrový čip MT6739 od MediaTeku. Proto lze odhadovat, že výrobce zvolí stejného dodavatele a některou variantu s osmi jádry.

V zadní části můžeme vyhlížet dva senzory fotoaparátu, LED blesk a především 6 350mAh baterii. Kromě snímače otisků prstů mají uživatelům přinést odemykání pomocí obličeje přes přední kamerku. Uživatelským prostředím bude doprovázet operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Nakonec momentálně neznáme datum zahájení oficiálního prodeje, ani zahajovací prodejní cenu. Obě informace mohou dorazit už v následujících dnech.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim