reklama

TOP bezdrátová sluchátka za 572 Kč a chytré hodinky za 390 Kč! sponzorovaný článek

TOP bezdrátová sluchátka za 572 Kč a chytré hodinky za 390 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-04-05T17:30:38+01:00
• 5. 4. 2019
1

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka QCY T2C TWS s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 572 Kč. Této ceny můžete docílit ale pouze při použití našeho speciálního kupónu. Ten najdete níže v článku, bez něj byste zaplatili 643 Kč. Sleva skoro 71 Kč je velice výhodná, avšak nepotrvá dlouho, čím dříve si sluchátka pořídíte, tím jistější budete, že slevu získáte, tak nemeškejte.

QCY T2C TWS za bezkonkurenční cenu!

Za nízkou cenu, jen 572 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T2C TWS s baterií o kapacitě 380 mAh. Doba přehrávání činí pět hodin. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 572 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Zadejte kód GBQCYT2C a zaplatíte jen 572 Kč! QCY T2C TWS sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. A pozor, slevový kupón je k dispozici jen pro 10 nejrychlejších! Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

Chytré hodinky za nízkou cenu!

Originální gocomma A6 Sports na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 390 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Chytré hodinky a jejich specifikace

gocomma A6 Sports vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné nejen pro sportovce, ale také běžné smrtelníky.

Chytré sportovní hodinky nabízí malý čtvercový a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 180 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží 10 dnů, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času. Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP64 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí A6 Sports přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

bidlobox

7. 4. 2019, 1:10
Android aplikace

Tak ať si tu svou senzační „nízkou cenu“ nechají. ???? Na Ali Day nabízeli QCY T2C TWS za cca 465 Kč ($19.78) a to bez kuponů. S kupóny od Ali vyšla tato sluchátka ještě tak o 50 Kč levněji. Prostě reklamní balast. ;-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim