Fitbit nově podporuje Snapchat a jeho Bitmoji

Fitbit nově podporuje Snapchat a jeho Bitmoji
2019-04-08T11:16:27+02:00
• 8. 4. 2019

Vypadá to, že se legendární výrobce Fitbit konečně po několika letech dostává do pořádného boje mezi chytrými hodinkami. Do tuhého boje jde ale jen přeci o něco později. Na druhou stranu by to nemělo ničemu vadit, neboť Fitbit kráčí správnou cestou. 

Jeho produkt Fitbit Versa si v průběhu dvou měsíců pořídilo více než 1 milion zákazníků, přičemž číslo stále roste. Je třeba poznamenat, že společnost lehce zariskovala, neboť se rozhodla vyvinout vlastní operační systém. Ovšem prokázalo se, že se jedná o velmi jednoduchý a výkonný systém, který si oblíbila hned celá řada uživatelů. 

Fitbit má funkci, kterou bude chtít každý

Největší problém Fitbitu je bezesporu marketing. Konkurovat v marketingu Applu a Samsungu není nic jednoduchého, proto musí Fitbitu pomoci vedlejší partner, který by jeho produkt o něco více zpopularizoval. A to se právě nyní stalo. 

Společnost Snapchat se rozhodla podpořit Fitbit Versa a jeho operační systém. Díky tomu mohou uživatelé nově využívat tzv. Bitmoji, což jsou „osobní emoji“. Velmi jednoduše řečeno jde o podobné emoji, jako nabízí Apple (Animoji). Pokud vlastníte Fitbit Versa, můžete nově nastavený ciferník vybavit svým Bitmoji. Navíc si můžete určit, zda bude vaše postavička mávat, tančit a podobně. Velice zajímavá novinka, kterou by jistě ocenili i majitelé Apple Watch či Galaxy Watch. 

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat