reklama

Fitbit nově podporuje Snapchat a jeho Bitmoji

Fitbit nově podporuje Snapchat a jeho Bitmoji
2019-04-08T11:16:27+02:00
• 8. 4. 2019

Vypadá to, že se legendární výrobce Fitbit konečně po několika letech dostává do pořádného boje mezi chytrými hodinkami. Do tuhého boje jde ale jen přeci o něco později. Na druhou stranu by to nemělo ničemu vadit, neboť Fitbit kráčí správnou cestou. 

Jeho produkt Fitbit Versa si v průběhu dvou měsíců pořídilo více než 1 milion zákazníků, přičemž číslo stále roste. Je třeba poznamenat, že společnost lehce zariskovala, neboť se rozhodla vyvinout vlastní operační systém. Ovšem prokázalo se, že se jedná o velmi jednoduchý a výkonný systém, který si oblíbila hned celá řada uživatelů. 

Fitbit má funkci, kterou bude chtít každý

Největší problém Fitbitu je bezesporu marketing. Konkurovat v marketingu Applu a Samsungu není nic jednoduchého, proto musí Fitbitu pomoci vedlejší partner, který by jeho produkt o něco více zpopularizoval. A to se právě nyní stalo. 

Společnost Snapchat se rozhodla podpořit Fitbit Versa a jeho operační systém. Díky tomu mohou uživatelé nově využívat tzv. Bitmoji, což jsou „osobní emoji“. Velmi jednoduše řečeno jde o podobné emoji, jako nabízí Apple (Animoji). Pokud vlastníte Fitbit Versa, můžete nově nastavený ciferník vybavit svým Bitmoji. Navíc si můžete určit, zda bude vaše postavička mávat, tančit a podobně. Velice zajímavá novinka, kterou by jistě ocenili i majitelé Apple Watch či Galaxy Watch. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim