Google+ život můžete importovat do MeWe

Google+ život můžete importovat do MeWe
2019-04-08T09:34:09+02:00
• 8. 4. 2019

Google+ pro veřejnost je již minulostí, ale pokud si chcete uložit všechny své příspěvky, můžete využít službu Takeout od Googlu. Díky tomu si můžete stáhnout vše například v podobě HTML souborů. Sice se jedná zajímavou službu, ale upřímně řečeno, asi málokdo bude někdy aktivně procházet vše, co bylo staženo. Nyní zde máme ale službu, která nabízí možnost importování větší části svého Google+ obsahu.

MeWe jako útočiště pro Google+

O sociální síti MeWe jste se již mohli u nás dočíst. Sice ještě nenabízí takové možnosti jako konkurence, ale spousta uživatelů se snaží využívat tuto síť stejně jako Google+ kdysi. I my jsme se odhodlali a jsme na této síti. Nyní zde máme novinku nabízející možnost importování obsahu z Google+. Návod je poměrně jednoduchý, ale může trvat delší dobu, než se vše dokončí.

V první řadě je nutné navštívit takeout.google.com a vybrat jen Google+ Kruhy, Komunity a Stream. Samozřejmě můžete klidně i jednu součást nebo něco vynechat. Po vybrání musíte kliknout na tlačítko „Několik formátů“ a všude zvolit formát JSON, nikoliv HTML. Jakmile vyberete vše potřebné, tak v dolní části stránky kliknete na další krok, kde potvrdíte stažení. Google následně připraví soubory a dá vám vědět, až budou k dispozici ke stažení.

Jakmile si stáhnete ZIP soubor, můžete jít na stránku mewe.com/settings/import, kde vložíte a nahrajete ZIP soubor. MeWe podporuje jen jedno zpracování souboru v daný čas, takže musíte počkat, abyste mohli nahrát další. Díky tomu můžete zachránit veškerý svůj obsah a pokračovat dál v tvorbě. Do streamu na MeWe se nahrají jen veřejné příspěvky.

Za tip děkujeme uživateli „JA SOM“ ze sítě MeWe

Zdroj: techaeris.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat