reklama

Elephone U Pro, aneb dělo střední třídy za skvělou cenu! Sponzorovaný článek

Elephone U Pro, aneb dělo střední třídy za skvělou cenu! [Sponzorovaný článek]
2019-04-08T10:34:18+01:00
• 7. 4. 2019

Bude tomu již rok, co Elephone představil svůj velice úspěšný model U Pro. Tento telefon se sice řadil do střední třídy, ovšem v této třídě se držel na vrcholu. A nyní, díky eshopu Efox, si ho můžete pořídit ještě levněji než dříve!

Luxusní výkon i provedení a dokonce i bezdrátové nabíjení

Díky kovovému provedení telefonu Elephone U Pro budete mít v rukou skvostné zařízení. Elephone si na luxusní telefon nebude jen hrát, on jím doopravdy je. Nabízí totiž nadstandardní výkon díky procesoru od Qualcommu s názvem Snapdragon 660, který zajistí přes 100 000 bodů v benchmarkovém testu Antutu. K plynulému chodu systému je zde k dispozici 6 GB operační paměti a 128GB interní úložiště. Samotný procesor je taktován na 2,2 GHz a má osm jader.

Významným prvek je zahnutý 5,99″ displej, který je od Samsungu a jde o tzv. AMOLED. Obrazovka je v poměru 18:9, takže se drží současných trendů. Mezi další novinky, které se staly hitem loňského roku a najdeme je i na Elephone U Pro, je například odemykání telefonu pomocí snímání obličeje. To by dle slov výrobce mělo odemknout zařízení do 0,3 vteřiny.

Dalším zajímavým prvkem je i duální kamera, kde obě čočky mají 13 MPx. Co se týče nabíjení, tak za 90 minut máte zcela nabitou baterii o kapacitě 3550 mAh. To vše díky 15W rychlonabíjení. Nabít Elephone U Pro si můžete i bezdrátově. Tedy stačí mít nabíjecí stanici položenou na stole a na ni jen položit telefon a on se započne sám nabíjet.

Cena zařízení je nyní pouhých 199 dolarů (kolem 4 600 korun), což je velice slušná cena za telefon s těmito specifikacemi. Bezdrátové nabíjení, kovové tělo, odemykání pomocí obličeje, duální fotoaparát a Android 8 si v této cenové relaci stěží najde konkurenci. Ve výsledku žádná není, jelikož toto zařízení je zcela unikátní.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim