reklama

Slevový kupón na nově představené Xiaomi Redmi 7! sponzorovaný článek

Slevový kupón na nově představené Xiaomi Redmi 7! [sponzorovaný článek]
2019-03-20T13:44:56+02:00
• 20. 3. 2019

Společnost Xiaomi nedávno oznámila, že řada smartphonů Redmi se osamostatní a bude vystupovat pod značkou Redmi. Konkrétně bude na smartphonech a propagačních materiálech uvedeno Redmi by Xiaomi. Nedávno jsme se dočkali představení druhého mobilu, který se dostal na trhy již pod značkou Redmi by Xiaomi. Model se jmenuje Redmi 7 a vy jej nyní můžete získat za velmi nízkou cenu!

Slevový kupón, který cenu poníží na pár stovek!

Originální Redmi 7 je u internetového obchodu GearVita po dobu prvního týdne jen za 3 853 Kč. Musíte ale zadat náš slevový kupón RMi764GB.Za tuto cenu získáte „nabušenou“ verzi se 3 GB RAM a vnitřním 64 GB úložištěm. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Zakoupit si ale také můžete model s 32GB vnitřním úložištěm, a to za pouhých 3 374 Kč. I zde ale platí pravidlo, že musíte zadat náš slevový kupón RMi732GB. Kupujte ZDE.

Xiaomi Redmi 7 nabízí skvělý poměr cena/výkon

Ačkoliv se jedná již o novou značku, zachovává se strategie vyrovnaného poměru ceny a výkonu. Ve výbavě najdeme například Snapdragon 632, HD+ displej s 6,26palcovou úhlopříčkou a baterii o kapacitě 4000 mAh. Samozřejmostí je zde podpora rychlého nabíjení, přičemž součástí balení je 18W nabíječka.

Jak je vidět, Redmi 7 patří mezi mobily s menším výřezem v displeji. Právě zde je umístěná 8MPx kamerka. Co se týče zadní duální sestavy, primární senzor má 12 MPx a za jeho výrobou stojí společnost Samsung. Druhý senzor pak nabídne 2 Mpx, ten je určen pro AI.

Zakoupit si ale také můžete model s 32GB vnitřním úložištěm, a to za pouhých 3 374 Kč. I zde ale platí pravidlo, že musíte zadat náš slevový kupón RMi732GB. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim