reklama

nubia Red Magic 3 bude nový herní telefon se speciálním chlazením

nubia Red Magic 3 bude nový herní telefon se speciálním chlazením
2019-03-21T09:05:19+02:00
• 21. 3. 2019
2

Herní trh zažívá poměrně zajímavé období. Interesují se do něj totiž velcí technologičtí výrobci, kteří představují jeden herní telefon za druhým. Nedávno jsme se například dočkali kousku v podobě Black Shark 2, který nabízí Snapdragon 855 a až 12 GB RAM. 

Nyní se o tento herní segment zajímá společnost nubia. Nejedná se o kdovíjak známou společnost, ale také nejde o nováčka. Na trhu již nějaký ten pátek působí a má za sebou celou řadu zajímavých telefonů – například herní kousek v podobě Red Magic. 

nubia Red Magic 3 nabídne „brutální“ výkon

Pokud jste fanoušky mobilních her, máme pro vás naprosto skvělou zprávu. Společnost nubia totiž plánuje představit v pořadí již třetí generaci modelu Red Magic, tedy Red Magic 3. A již nyní můžeme s chladnou hlavou prozradit, že půjde o velmi zajímavý stroj. 

Nabídnout totiž má kombinovaný kapalný a vzduchem chlazený systém pro lepší práci s vysokými teplotami. Samozřejmě můžete prohlásit, že takový systém chlazení může nabídnout celá řada jiných telefonů. To je jistě pravda, ovšem v tomto případě bude mít nový systém chlazení velký přínos. 

nubia totiž díky tomu bude moci do Red Magic 3 implementovat nejnovější čipovou sadu Snapdragon 855 a operační paměť s kapacitou 12 GB. Doufejme tedy, že systém chlazení bude spolehlivý – kdyby ne, dost možná byste mohli přijít o prsty. 

Co se týká displeje, tak ten by měl nabídnout vyšší obnovovací frekvenci než většina herních počítačů. Kromě toho nabídne dokonce i speciální funkce pro ochranu očí. Již v minulosti jsme měli tu čest s telefonem Razer, který nabízel obnovovací frekvenci 120 Hz. nubia Red Magic 3 by tak mohl nabídnout stejnou či vyšší frekvenci. 

K dispozici bude také větší kapacita baterie, jež by měla činit 3 800 mAh. A v neposlední řadě očekáváme přítomnost 4D vibračního motoru s nastavitelnou haptickou odezvou. Telefonu bychom se dle všeho měli dočkat již v průběhu příštího měsíce.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

21. 3. 2019, 14:14

Přemysl Vaculík

VIP 21. 3. 2019, 14:23

Tuto informaci jsme zachytili, ale nezakládá se na spekulaci, ale spíše na úvaze. Respektive počkáme na nějaké lepší potvrzení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim