reklama

Chrome si pohrává se vzhledem přepínače stránek

Chrome si pohrává se vzhledem přepínače stránek
2019-03-21T07:59:47+02:00
• 21. 3. 2019
5

Nedávno jsme vás informovali, že si Google pohrává se vzhledem otevřených webových stránek v prohlížeči Chrome. Nyní zde máme další změnu, respektive experimentální funkci opět si pohrávající s s přepínám karet s webovými stránkami. Nyní se nejedná o tak drastickou změnu, ale i tak se může některým uživatelům zamlouvat.

Chrome a přepínání stránek

Pokud máte nainstalovanou nestabilní verzi Chromu na svém zařízení, můžete si aktivovat nový styl zobrazení spuštěných webových stránek. Stačí na adrese chrome://flags vyhledat položku #enable-tab-grid-layout a aktivovat ji. Po restartování prohlížeče Chrome Beta/Dev/Canary se nabídne nové rozložení v kartách, kde vidíte miniatury webových stránek.

Není to ale jediná možnost pro zobrazování otevřených webových stránek. Nabízí se například ještě velmi jednoduchý vzhled v podobě seznamu stránek. Ten je testován v rámci přístupnosti a pro jeho aktivaci je nutné vyhledat #enable-accessibility-tab-switcher. Poslední vzhled je ukryt pod označením #enable-horizontal-tab-switcher a díky němu se zobrazí stránky horizontálně.

Je jen otázkou, co si nakonec Google vybere a co zavede ve stabilní verzi prohlížeče Chrome pro Android. Kterému vzhledu dáváte přednost?

Zdroje: androidpolice.com, nerdsshop.us

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vis Maior

21. 3. 2019, 8:50

Přemku funkci jsem aktivoval, restart a stále stejné. Vám to jde?

Přemysl Vaculík

VIP 21. 3. 2019, 8:55

Divné, když jsem to zkoušel, šlo to, po další aktualizaci už ne. Ostatně to je experimentální funkce, takže se jim to asi podařilo rozbít. Tak snad v další verzi.

Vis Maior

21. 3. 2019, 8:57

No to je Google, pořád nějaké změny:))

Kdyby nebylo změn ještě stále sedíš na větvi a loupeš banány.
Proto změny, víš?

Vis Maior

21. 3. 2019, 14:07

Pane jo, ty jsi moudrý. Škoda jen, že ja tokových blbů čím dál více.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim