reklama

Motorola One Vision může být zajímavá novinka střední třídy

Motorola One Vision může být zajímavá novinka střední třídy
2019-03-24T12:07:32+02:00
• 19. 3. 2019

SAMSUNG CSC

Minulý rok jsme se dočkali představení nové série Motorola One, která jako první oficiálně přišla v rámci edice Android One u této společnosti. Model Motorola One Power se oficiálně nikdy nedostal do Česka, ale slabší varianta Motorola One již ano. V recenzi si novinka nevedla špatně, ale že by se jednalo o prodejní hit se nedá říci. Nyní se objevují informace o dalším modelu, který bude uveden pod označením Motorola One Vision.

Motorola One Vision

Zatím nevíme, jak bude novinka vypadat. Je docela pravděpodobné, že Motorola sáhne po panelu s dírou pro přední foťák, jak se ukázalo na nedávném renderu. Na něm je vyobrazen model P40, ale ten je určen pro asijské trhy. Na globální trh by se tento model měl dostat právě pod označením Motorola One Vision.

Dle dostupných informací můžeme očekávat zařízení nabízející například 48MPx zadní foťák nebo 3500mAh baterii. Co se týče výkonu, nenajdeme zde pravděpodobně procesor od Qualcommu. Dle dostupného benchmarku bude mít Motorola One Vision procesor od Samsungu. Zatím se mluví o modelu Exynos 9610 s osmi jádry, který je vyroben 10nm technologií.

Motorola One Vision

Vnitřní úložiště bude o velikostech 32, 64 a 128, GB a co se týče operační paměti, budou varianty s 3, 4 a 6 GB. K dispozici máme ještě informace o podporovaných technologiích jako Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 802.11ac. Více není v tuto chvíli k dispozici. Vzhledem k předchozí generaci modelů Motorola One má novinka poměrně dobře našlápnuto, ale je nutné, aby Motorola nastavila přiměřenou cenu.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim