reklama

Huawei zřejmě plánuje představit smartphone se dvěma displeji

Huawei zřejmě plánuje představit smartphone se dvěma displeji
2019-03-22T08:59:29+02:00
• 22. 3. 2019
1

Světový čínský výrobce Huawei za posledních pár let zažil naprosto úžasné období, tedy alespoň z ekonomického pohledu. Mimo jiné jeho prémiová řada jde opravdu na dračku, o čemž dokazují i prodejní čísla. Huawei samozřejmě nejvíce peněz těží z řady Mate a P. 

Čínská společnost dokonce nedávno představila svůj experiment v podobě Mate X, tedy skládacího telefonu, který nabízí tři displeje. Nyní se ale zdá, že Huawei začíná pracovat na dalším kousku, jenž bude vybaven dvěma displeji. Důkazem toho je nedávno uniklý patent, který Huawei podalo na EUIPO, tedy na Úřad pro duševní vlastnictví Evropské unie, a WIPO, Světový úřad pro duševní vlastnictví. Patent byl však registrován 28. listopadu loňského roku. 

Huawei si pohrává s novou myšlenkou

Nicméně, dle patentu čínský výrobce pracuje na zcela novém smartphonu. Ten by měl být vybaven dvěma displeji, přičemž druhý se bude nacházet na zadní straně telefonu. Jak by takové zařízení mohlo vypadat, si můžete prohlédnout na přiložených 3D renderech. 

Pokud jsou veškeré informace pravdivé, měli bychom se dočkat hned trojice zadních fotoaparátů s LED diodou a laserovým autofokusem. Jak si můžete z přiložených snímků všimnout, na zadní straně telefonu se nachází druhý menší displej. Ten by měl být určen pro vytváření pokročilých fotografií a portrétních snímků. Díky sekundárnímu displeji se na přední straně nenachází žádné senzory fotoaparátu, díky čemuž by přední displej mohl zaujmout 100% plochu. 

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vis Maior

22. 3. 2019, 9:53

Konečně, to je to řešení a nejjednodušší

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat