reklama

Google pracuje na skládacím telefonu, bude po vzoru „véčka“

Google pracuje na skládacím telefonu, bude po vzoru „véčka“
2019-03-16T12:44:09+02:00
• 16. 3. 2019

Největším loňským trendem nebyl jen výřez v displeji, ale také herní mobilní telefony. Do toho segmentu se například zařadilo Xiaomi, či dokonce Asus. Ovšem o kategorii se nyní zajímá i Samsung a Huawei či Nokia. 

V letošním roce se naopak očekává příliv skládacích telefonů, které se stanou jasným trendem u většiny společností – kromě Applu samozřejmě, ten má vlastní časovou osu. Součástí trendu chce být zřejmě i společnost Google.

Google se chystá mezi elitu

Na internetu se nyní objevil zcela nový patent, který si nechala americká společnost, stojící za zrodem operačního systému Android, podat u amerického patentového úřadu. Dle zveřejněných dokumentů si Google pohrává s designem, jenž je velmi podobný konceptu Motorola Razr 2019. 

V praxi by se zařízení sklápělo jako klasické „véčko“, což si můžete všimnout na přiložených snímcích výše. Bohužel ale to je všechno, co v současné chvíli o skládacím telefonu po vzoru Googlu víme. Mějme však všichni na paměti, že patenty nutně nezaručují příchod takového zařízení. Ve finále se může stát, že společnost představí odlišný produkt. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim