Google pracuje na skládacím telefonu, bude po vzoru „véčka“

Google pracuje na skládacím telefonu, bude po vzoru „véčka“
2019-03-16T12:44:09+02:00
• 16. 3. 2019

Největším loňským trendem nebyl jen výřez v displeji, ale také herní mobilní telefony. Do toho segmentu se například zařadilo Xiaomi, či dokonce Asus. Ovšem o kategorii se nyní zajímá i Samsung a Huawei či Nokia. 

V letošním roce se naopak očekává příliv skládacích telefonů, které se stanou jasným trendem u většiny společností – kromě Applu samozřejmě, ten má vlastní časovou osu. Součástí trendu chce být zřejmě i společnost Google.

Google se chystá mezi elitu

Na internetu se nyní objevil zcela nový patent, který si nechala americká společnost, stojící za zrodem operačního systému Android, podat u amerického patentového úřadu. Dle zveřejněných dokumentů si Google pohrává s designem, jenž je velmi podobný konceptu Motorola Razr 2019. 

V praxi by se zařízení sklápělo jako klasické „véčko“, což si můžete všimnout na přiložených snímcích výše. Bohužel ale to je všechno, co v současné chvíli o skládacím telefonu po vzoru Googlu víme. Mějme však všichni na paměti, že patenty nutně nezaručují příchod takového zařízení. Ve finále se může stát, že společnost představí odlišný produkt. 

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat