reklama

eBay začíná podporovat platby Google Pay

eBay začíná podporovat platby Google Pay
2019-03-21T17:16:39+01:00
• 21. 3. 2019

eBay to Begin Rolling Out Google Pay on its Marketplace Platform

V České republice si již nějakou dobu můžeme užívat plateb Google Pay (dříve Android Pay), přičemž poměrně nedávno jsme se dočkali podpory i na webových stránkách. Zatím je dostupnost relativně omezená, ale plánuje se brzké rozšíření. Nyní přichází další velký portál, který nasazuje platby prostřednictvím Google Pay.

Platba na eBay skrze Google Pay

Portál eBay slouží pro dražení i běžné nakupování od drobnějších prodejců. V podstatě zde najdete jakýkoliv druh zboží. Velmi výhodné jsou zde například nákupy obalů na mobily a podobně. Do této chvíle jste mohli bezpečně platit například skrze PayPal, ale nově přichází služba Google Pay.

eBay oficiálně oznámilo, že začíná podporovat platby přes službu Google Pay. Není tak potřeba vytahovat platební kartu, přihlašovat se do PayPal. Postačí jen řešení od Googlu. Konkrétně se dočkáme podpory Google Pay prvně v aplikaci, přičemž by se novinka měla objevit začátkem dubna. Přesnější termín nebyl stanoven.

Co se týče webových stránek, tak i zde bude podpora, jen společnost neposkytla bližší termín nebo časový rámec, kdy se dočkáme plateb na webu.

logo-app eBay eBay Mobile Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim