Chytrý náramek jen za 132 Kč a další příslušenství se slevou! sponzorovaný článek

Chytrý náramek jen za 132 Kč a další příslušenství se slevou! [sponzorovaný článek]
2019-03-21T17:15:56+02:00
• 21. 3. 2019

Chytrý náramek MPOW DS-D6 za 132 Kč!

V dnešní době má skoro každý kromě chytrého mobilního telefonu ještě nějaké chytré příslušenství, ať jsou to hodinky nebo jen fitness náramky. Díky spolupráci s e-shopem GearBest.com vám nyní nabízíme fitness náramek s dotykovým displejem za pouhých 220 korun. Fitness náramek nese označení MPOW DS-D6. 

Jak již z názvu vyplývá, tak největší předností tohoto náramku jsou fitness aktivity. Náramek snímá vaši aktivitu po celou dobu nošení, takže máte jasný přehled o počtu kroků, spálených kaloriích či aktuální tepové frekvenci. Pokud se však rozhodnete pro aktivitu, jako je běh či jízda na kole, tak náramek vše zaznamená a v aplikaci vám ukáže výsledky. Jelikož se fitness náramky dostávají do kontaktu s vodou, tak výrobce náramek opatřil certifikací IP67. Nemusíte se tedy bát například umývat si ruce s náramkem nebo si jít zaplavat.

Samozřejmě fitness aktivity nejsou jedinou předností náramku D6. Jelikož je náramek po celou dobu připojen k telefonu pomocí Bluetooth, tak můžete jednoduše najít svůj mobilní telefon, stačí na náramku párkrát kliknout. Komunikace funguje samozřejmě i obráceně, díky čemuž dostáváte notifikace z vašeho mobilního telefonu. Díky notifikacím ihned víte, kdo vám volá nebo píše SMS zprávu, jelikož vše uvidíte na displeji náramku.

Co se týče napájení fitness náramku, tak D6 disponuje baterií o kapacitě 90 mAh a dle výrobce by měl náramek vydržet až 15 dní. Pokud se však vybije, tak u sebe nemusíte nosit žádný napájecí kabel. Stačí když náramek vyndáte z pásku a zapojíte jej do USB partu, například v počítači.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si fitness náramek D6 pořídit za zvýhodněnou cenu 226 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón MPOWDS-D6, zaplatíte jen 132 Kč! Stačí navštívit e-shop GearBest.com a náramek si objednat. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

QCY T1C Mini za bezkonkurenční cenu!

Za nízkou cenu, jen 484 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T1C Mini s baterií o kapacitě 380 mAh. Doba přehrávání činí čtyři hodiny. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 544 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Zadejte kód GBQCYT1CBK a zaplatíte jen 484 Kč! QCY T1C Mini sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. A pozor, slevový kupón je k dispozici jen pro 10 nejrychlejších! Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

i12 TWS sluchátka po vzoru AirPods jen za pár kaček

Společnost na své konferenci odhalila nová sluchátka pod názvem i12 TWS. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta. Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0.

Originální i12 TWS na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 544 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Další produkty ve slevě!

Pokud vás ani jeden z těchto produktů nezaujal, nezoufejte. Gearbest si pro vás připravil rovnou celou řadu produktů ve slevě. Stačí se jen podívat a vybrat ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat