ZTE Axon 10 Pro prošel prvním testem

ZTE Axon 10 Pro prošel prvním testem
2019-02-04T06:44:15+02:00
• 4. 2. 2019

Model Axon 9 Pro byl oficiálně oznámen teprve v srpnu loňského roku a podle všech indicií se momentálně chystá jeho nástupce, který nedávno prošel testováním ve známém benchmarku Geekbench. Přestože nám uvolněný výpis toho příliš moc neodhaluje, tak jde naproti myšlence, že i společnost ZTE začíná zbrojit proti konkurenčnímu Samsungu a hojně očekávanému telefonu Galaxy S10/S10 +.

Čeká se rovný boj

Připravovaný Axon 10 Pro se ukrývá pod kódovým označením A2020 Pro, neboť Axon 9 Pro byl ještě dříve znám jako A2019G Pro. Nasazený procesor Snapdragon 855 s osmi jádry a grafickým čipem Adreno 640 dosáhl velmi dobrého výsledku v testech, kde byl vždy napojen k 6GB operační paměti RAM a běžel pod Androidem ve verzi 9.0 Pie. Nový Axon v testu jednoho jádra získal 3 824 bodů a s více jádry najednou obdržel 10 762 bodů.

Překvapením je, že ani na jednu hodnotu nedosáhl model Galaxy S10+, jemuž Samsung dal stejnou výbavu. V testu jednoho jádra měl 3 414 bodů a všechna jádra vytěžila 10 256 bodů. Nakonec významnou roli u obou budou asi hrát softwarové stránky. Čínský výrobce by mohl Axon 10 Pro poprvé ukázat během veletrhu MWC v Barceloně, kam možná přiveze ukázat i druhou novinku Blade V10.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat