reklama

Twitter si pohrává s náhledy profilů

Twitter si pohrává s náhledy profilů
2019-02-15T07:49:54+02:00
• 15. 2. 2019
1

Twitter postupně upravuje své aplikace a přidává nejrůznější vychytávky. Například nedávno jsme se dočkali ujištění, že se plánuje skutečný tmavý režim. Respektive v tomto módu budou nabídnuty daleko tmavší barvy než v současné verzi. Nyní zde máme experiment, který by mohl být užitečný.

Twitter a náhledy profilů

V tuto chvíli, pokud projíždíte stream a narazíte na nějaký neznámý účet, tak po kliknutí třeba na profilovou fotku se dostanete přímo na stránku/obrazovku daného uživatele. Twitter zaznamenal, že by si uživatelé přáli trochu pohodlnější způsob náhledu profilu, aby uživatelé neztratili přehled od prohlíženého obsahu. Proto zde Twitte zavádí trochu jiné zobrazení.

Jak je vidět, tak místo zobrazení celého profilu se otevře karta, na které najdete jen základní informace bez příspěvků konkrétního uživatele. Můžete jej rovnou sledovat, nebo se podívat na celý jeho profil. Kliknutím mimo kartu nebo jejím stažením se vrátíte na procházený obsah.

V tuto chvíli je novinka v testování a je dostupná jen na iOS. Pokud se osvědčí, zřejmě se jí dočkají všichni uživatelé, i Android verze.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Erik Bezeréti

15. 2. 2019, 9:00

Šikovná věc :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim