reklama

Twitter si pohrává s náhledy profilů

Twitter si pohrává s náhledy profilů
2019-02-15T07:49:54+02:00
• 15. 2. 2019

KRAKOW, POLAND - 2018/09/06: Twitter logo is seen on an android mobile phone in front of a computer screen with twitter logos. (Photo by Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

1

Twitter postupně upravuje své aplikace a přidává nejrůznější vychytávky. Například nedávno jsme se dočkali ujištění, že se plánuje skutečný tmavý režim. Respektive v tomto módu budou nabídnuty daleko tmavší barvy než v současné verzi. Nyní zde máme experiment, který by mohl být užitečný.

Twitter a náhledy profilů

V tuto chvíli, pokud projíždíte stream a narazíte na nějaký neznámý účet, tak po kliknutí třeba na profilovou fotku se dostanete přímo na stránku/obrazovku daného uživatele. Twitter zaznamenal, že by si uživatelé přáli trochu pohodlnější způsob náhledu profilu, aby uživatelé neztratili přehled od prohlíženého obsahu. Proto zde Twitte zavádí trochu jiné zobrazení.

Jak je vidět, tak místo zobrazení celého profilu se otevře karta, na které najdete jen základní informace bez příspěvků konkrétního uživatele. Můžete jej rovnou sledovat, nebo se podívat na celý jeho profil. Kliknutím mimo kartu nebo jejím stažením se vrátíte na procházený obsah.

V tuto chvíli je novinka v testování a je dostupná jen na iOS. Pokud se osvědčí, zřejmě se jí dočkají všichni uživatelé, i Android verze.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Erik Bezeréti

VIP 15. 2. 2019, 9:00

Šikovná věc :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat