reklama

Samsung Internet se dočkal Dark Mode a zcela nového rozhraní

Samsung Internet se dočkal Dark Mode a zcela nového rozhraní
2019-02-21T07:44:30+02:00
• 21. 2. 2019
2

V Obchodě Play se již nějakou dobu nachází aplikace Samsung Internet Browser, což je v podstatě název pro webový prohlížeč. Ještě nedávno jej mohli využívat jen majitelé mobilů z řady Samsung Galaxy. Tomu je ale již nějaký ten pátek konec, neboť si jej mohou nainstalovat i ti, co vlastní smartphone či tablet od Googlu – Pixel i Nexus. 

Ve svém základu se jedná o běžný prohlížeč, který dostal některé funkce navíc. Podporuje moderní technologie jako VR, Web platby, CloseBy, progresivní webové aplikace, 360° videa a další. Také je možné využívat vyhledávání pomocí DuckDuckGo. Drobné doplňky lze najít i při prohlížení stránek – například se na konci stránky objeví tlačítko pro přesun na začátek webu.

Samsung Internet dostal nálož novinek

Samsung ale i nadále na svém mobilním prohlížeči pracuje, což dokazuje i nedávno zveřejněná aktualizace. Ta přinesla nejen novou ikonu aplikace, ale také zcela upravené rozhraní aplikace. Veškeré nabídky a funkce byly přesunuty do dolní části prohlížeče. 

Samsung Internet nově podporuje také Smart Anti-Tracking, ovšem tato funkce je prozatím v beta verzi. Velmi jednoduše řečeno, jedná se o technologii bojující proti sledování. Nesmíme zapomenout ani na režim Dark Mode, který Samsung do aplikace implementoval – a vypadá opravdu dobře. Chcete-li si vyzkoušet veškeré novinky, musíte si stáhnout nejnovější dostupnou beta verzi.

logo-app Samsung Internet Browser Beta Zdarma ANDROID

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

V nejnovější verzi řady 9 je nové prostředí, ale je škoda, že už tam není čtečka Qr kódu…

Dark mode už tam nějakou dobu je, jmenuje se to noční režim

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim