reklama

Chystá se OPPO F11 Pro, nabídne Panoramic Display či 48Mpx fotoaparát

Chystá se OPPO F11 Pro, nabídne Panoramic Display či 48Mpx fotoaparát
2019-02-19T10:30:50+01:00
• 19. 2. 2019

Na internetu se nyní objevil oficiální render dosud nepředstaveného modelu OPPO F11 Pro. A právě tento render nám ukázal více, než se na první pohled může zdát. Ihned na začátku prozradíme, že hlavní předností tohoto kousku bude fotoaparát.

OPPO F11 Pro nabídne nejmodernější technologie

Model OPPO F11 Pro s největší pravděpodobností nabídne 48megapixelový zadní fotoaparát. Zveřejněný render také prozradil, jak vlastně novinka bude vypadat. Telefon by měl nabídnout perfektní konstrukci, kterou bude doprovázet bezrámečkový displej bez výřezu. 

Minimalistické rámečky jsou samozřejmě skvělé, ovšem stále se jedná jen o render. Již v minulosti se několikrát stalo, že na oficiálním renderu vypadaly rámečky minimalisticky, ovšem v realitě bylo vše trochu jinak. Je tedy třeba brát tuto informaci s odstupem. 

OPPO je pravdÄ›podobnÄ› na svĹŻj bezrámeÄŤkovĂ˝ displej velmi hrdĂ˝, coĹľ dokázal i nedávnĂ˝ tweet jednoho ze zamÄ›stnancĹŻ spoleÄŤnosti. K dispozici budou takĂ© dvÄ› varianty – modrá a ÄŤervená. SpoleÄŤnost OPPO svĹŻj displej nazĂ˝vá „Panoramic Display“.

V současné chvíli není úplně jisté, proč tomu tak je. S největší pravděpodobností ale výrobce tento název použil kvůli absenci výřezu. Kromě toho bychom se měli dočkat technologie podporující 10násobný hybridní optický zoom. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim