reklama

Nejprodávanější věci na Gearbestu v Česku v měsíci lednu sponzorovaný článek

Nejprodávanější věci na Gearbestu v Česku v měsíci lednu [sponzorovaný článek]
2019-02-16T17:58:44+01:00
• 16. 2. 2019

V lednu si zákazníci z Česka na čínském Gearbestu nejvíce kupovali výrobky od společnosti Alfawise a objevilo se mezi nimi i zařízení od Xiaomi. Vždy šlo o zařízení levnější, cenově kolem 500 Kč. Oblíbená byla například zásuvka s připojením na Wi-Fi, zesilovač Wi-Fi či TV box s Androidem. Většina produktů je nyní na akci, tak se podívejte, zda jste něco v lednu nepropásli.

Zesilovač Wi-Fi od Xiaomi

Pokud potřebujete u sebe doma zesílit signál Wi-Fi i v dalších místnostech, můžete si pořídit zesilovač od Xiaomi za 226 Kč. Není podmínkou mít router od Xiaomi, tento zesilovač zvládá párování i s jinými značkami routerů, takže se nemusíte bát, že by byl nekompatibilní. Přenosová rychlost je až 300 Mbit/s. Samotné párování s routerem je velice rychlé díky Mi Home aplikaci od Xiaomi.

Alfawise TV box udělá z vaší televize chytrou televizi

Díky Alfawise TV box A8 Pro se z vaší běžné televize stane chytrá televize se systémem Android 8.1. Alfawise A8 podporuje displeje až s rozlišením 4K, přičemž zvládá promítat 3D filmy, nabízí širokou škálu obsahu a pohání jej výkonný hardware v čele se čtyřjádrovým procesorem a 2GB operační pamětí. U smartphonů by 2 GB byly žalostně málo, avšak u TV boxu jde o nadstandard. K dispozici je i 16GB úložiště. TV krabičku pořídíte za 677 Kč.

Hodinky k měření aktivity od Alfawise

Díky společnosti Alfawise nyní můžete sehnat i hodinky na měření kroků již za 496 Kč. Alfawise H19 nabízí měření kroků, spálených kalorií, měření spánku, ukáže příchozí hovor. Hodinky jsou voděoodolné a na jedno nabití vydrží kolem deseti dní. Dokonce mají i NFC, ale mobilní platby nepodporují. Cena je necelých 500 Kč.

Nabíječka ovládaná prostřednictvím Wi-Fi

Díky chytré zásuvce Alfawise SAOX získáte možnost ovládat svá zařízení na dálku pomocí Wi-Fi připojení. Zásuvku SAOX připojíte na domácí Wi-Fi síť a můžete ji na dálku zapínat či vypínat, též si pomocí aplikace můžete nastavit automatické zapínání či vypínání. Má v sobě i USB port, takže může sloužit jako nabíjecí adaptér. Zásuvka dokonce dokáže přijímat pokyny od Google Home či od Amazon Alexa. To vše jen za cenu 360 Kč.

 

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat