reklama

Nabíječka AirPower a sluchátka AirPods 2 budou k dispozici již na jaře

Nabíječka AirPower a sluchátka AirPods 2 budou k dispozici již na jaře
2019-02-16T12:04:28+01:00
• 13. 2. 2019
3

Existují jen dva produkty, kteří milovníci značky Apple očekávají více než nové iPhony. Oba tyto produkty by měly být k dispozici již v průběhu letošního roku. Řeč je nyní o AirPods 2 a bezdrátové nabíječce pod názvem AirPower. 

Podle nejnovějších informací se představení těchto kousků blíží. Oba produkty by dle všeho měly být k dispozici již na jaře letošího roku. Navíc je již zvykem, že Apple každý rok chystá „speciální událost“ v polovině března. A právě na této události bychom se letos měli dočkat sluchátek AirPods 2 a nabíječky AirPower. 

AirPods 2 mohou nabídnout zdravotní funkce

Sluchátka tu s námi jsou již dva roky, tudíž se nemůžeme divit, že se na internetu objevuje čím dál tím více informací o druhé generaci. Dle zahraničního serveru bychom se nové generace měli dočkat už v průběhu jara letošního roku. 

Apple si pro nás údajně chystá mírně upravený design AirPods. Na první pohled by se vám mohlo zdát, že mírně upravený design není důvodem ke koupi. Na druhou stran pomocí nového designu bude schopen Apple implementovat funkce pro monitorování zdraví. 

V současné chvíli však nikdo neví, o jaké monitorování zdraví by mělo přesně jít. V průběhu loňského roku se ale spekulovalo o tom, že by AirPods mohly nabídnout monitorování srdce. Tato možnost je spíše méně pravděpodobná, a to z důvodu náročné technologie, kterou by Apple musel použít.

Sluchátka AirPods 2 by však kromě nových funkcí měla nabídnout také zcela nový materiál, díky kterému budou lépe držet v uších. Navíc nabídnou lepší zvuk – Apple konkrétně vylepšil basy. 

AirPower bude představen!

Už je to rok a kousek, kdy nám Apple představil skvělou bezdrátovou nabíječku AirPower. Dalo by se říci, že se na oko jednalo o (r)evoluční podložku, neboť její hlavní předností je nabíjení až tří zařízení najednou. Problém však je, že ani po celém roce není na trhu ve volném prodeji. Kde byl tedy problém?

Doposud největším problémem byly údajně cívky, které se v těle nabíječky vzájemně rušily. V AirPoweru je celkem 21 cívek o 24 různých výkonech. A zde byl právě kámen úrazu. Nyní se ale zdá, že bychom se nabíječky skutečně mohli dočkat. Apple totiž implementuje silnější cívky.

Navíc dle nedávno zveřejněné patentové přihlášky, kterou si Apple nechal podat u patentového úřadu v USA, budou přenášená data mezi AirPower a nabíjeným zařízením, speciálně chráněna. Nabíječka AirPower by navíc měla být schopna rozpoznat zařízení s největším displejem. V praxi to znamená, že iPhone umístěný na podložce bude zobrazovat stavy nabíjení jiných příslušenství, včetně Apple Watch a AirPower.

Apple AirPods 2 zřejmě přijdou v černé edici

Ve své podstatě to znamená, že váš iPhone vám zobrazí přehled stavu nabíjení všech dalších zařízení na podložce, a to na uzamčené obrazovce. Podle všeho bychom se AirPoweru mohli dočkat na jaře roku 2019, kdy bude představena také druhá generace AirPods. 

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

ad airpods – no „vylepsit zvuk“ u takoveho kramu co je dobry leda na telefonovani, ale rozhodne ne na hudbu, to snad neni ani zasluha. Ale stejne to nijak nevylepsi vzhled. Furt to vypada, jak kdyz cloveku tece z ucha semeno.

Matěj Vondráček

13. 2. 2019, 12:31

Jak může mít 21 cívek 24 různých výkonů?

Richard Fabián

13. 2. 2019, 12:53

magie Applu

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat