reklama

iPad mini 5 údajně nabídne A10 Fusion a starý design

iPad mini 5 údajně nabídne A10 Fusion a starý design
2019-02-13T12:56:16+01:00
• 13. 2. 2019

Již v první polovině letošního roku se dočkáme zcela nových iPadů, tedy alespoň tuto informaci uvádí zahraniční server DigiTimes. Prvním tabletem s logem nakousnutého jablka má údajně být iPad mini 5. 

iPad mini 5 nabídne starý design

V tomto případě však ale nepůjde o tak velkou novinku, tedy alespoň z pohledu designu. iPad mini 5 totiž nabídne velice podobný vzhled, jako současná generace iPad mini 4. Dosud nepředstavená pátá generace však nabídne 7,9palcový displej. 

Apple dokonce zachová lightning konektor, Touch ID či dokonce také zastaralý 3,5mm jack konektor pro připojení drátových sluchátek. Jednou z nejočekávanějších změn z pohledu designu bude přesunutí zadního mikrofonu na vrchol konstrukce – tak jako nabízí iPad šesté generace. 

Spekuluje se také, že srdcem celého tabletu bude procesor A10 Fusion, který se nacházel v iPhonu 7 či iPadu 6. generace. V současné chvíli však není jisté, zda bude tento model podporovat Apple Pencil. Apple zřejmě zjistil, že právě řada mini je mezi širokou veřejností stále velmi populární. Je tedy docela zarážející, že se údajně nemáme těšit na velké změny. iPad mini 5 prý nabídne pouze jen novější hardwarové součástky. 

Zdroj:

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat