reklama

Instagram testuje velice užitečnou funkci pro správu vícero účtů

Instagram testuje velice užitečnou funkci pro správu vícero účtů
2019-02-08T09:09:39+02:00
• 8. 2. 2019

Sociální síť Instagram již netřeba představovat. Všichni moc dobře víme, že se jedná o jednu z největších sociálních sítí na světě. Navíc ji před několika lety odkoupil Facebook.

Dalo by se říci, že Instagram neustále roste. Mohou za to nejen nové funkce, ale také čím dál tím větší popularita. A není se čemu divit. Na Instagram se totiž hrne spousta celebrit, které se snaží propagovat svou značku či se ještě více dostat do kontaktu se svými fanoušky.

Stejnojmenná sociální síť tak má velkou zodpovědnost – musí na své platformě udržet co největší počet uživatelů. Proto se Instagram snaží neustále inovovat. Důkazem toho je například nová funkce, na které v současné chvíli společnost pracuje.

Instagram chystá užitečný nástroj

Jedná se o funkci, pomocí které se budete moci přihlásit do několika účtů najednou, a to pouze jediným uživatelským jménem a heslem. S touto informací přišel zahraniční server TechCrunch. Ten prý ve zdrojovém kódu alfa verze Instagramu našel funkci nazvanou „App Linking“. 

Dle dostupných informací budete moci nastavit hlavní účet, který bude nadřazený ostatním. Mohlo by se jednat o velmi užitečný nástroj, tedy alespoň pro uživatele, kteří mají vícero účtů. Na druhou stranu je zde velká šance, že hacker získá díky jednomu heslu přístup ke všem účtům najednou. V tomto případě tedy budete muset aktivovat dvoufaktorové ověření. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim