reklama

AirPods 2 údajně dorazí tento měsíc za astronomickou cenu aktualizováno

AirPods 2 údajně dorazí tento měsíc za astronomickou cenu [aktualizováno]
2019-03-03T23:26:09+02:00
• 22. 2. 2019
2

Aktualizováno 3.3.

Americká společnost s logem nakousnutého jablka údajně chystá příchod druhé generace AirPods již 29. března tohoto roku. S touto informací nyní přišel zahraniční blog Applesfera. 

Kromě toho bychom se v průběhu tohoto měsíce měli dočkat zapomenuté bezdrátové nabíječky AirPower. Mimo jiné se můžeme těšit i na představení zcela nového iPadu a iPadu mini 5. Není úplně jisté, zda se jedná o pravdivou informaci, ale předběžná cena AirPods 2 by měla činit zhruba 200 amerických dolarů, což je v přepočtu 4 400 Kč bez DPH. Pokud tato cena skutečně bude nastavena, bude se jednat o nejdražší bezdrátová sluchátka od Applu. 

Původní článek 22.2.

Existují jen dva produkty, kteří milovníci značky Apple očekávají více než nové iPhony. Oba tyto produkty by měly být k dispozici již v průběhu letošního roku. Řeč je nyní o AirPods 2 a bezdrátové nabíječce pod názvem AirPower.

Podle nejnovějších informací se představení těchto kousků blíží. Oba produkty by dle všeho měly být k dispozici již v první polovine letošního roku. Navíc je již zvykem, že Apple každý rok chystá „speciální událost“ v polovině března. A právě na této události bychom se letos měli dočkat sluchátek AirPods 2 a nabíječky AirPower.

AirPower, AirPods 2 a iPod touch 7. generace již brzy

Kromě těchto produktů bychom se měli dočkat dalšího kousku v podobě iPodu touch 7. generace. O AirPoweru a AirPods 2 víme již docela mnoho informací, ovšem o novém iPodu touch nevíme skoro nic.

Vzhledem k okolnostem by nový iPod touch měl nabídnout konektor USB-C, tedy stejný port, jaký se nachází u iPadu Pro 2018. Dále bychom se měli dočkat nového, rychlejšího procesoru. Do jisté míry by se dalo prohlásit, že by se nový a aktualizovaný model do portfolia Applu hodil. Současná 6. generace byla vydána v roce 2015, od té doby americká společnost nepodnikla žádné kroky. iPod touch 6. generace je v prodeji od 6 090 Kč (32 GB varianta). 

Teoreticky by nový iPod touch mohl Applu pomoci v růstu jeho dosavadních služeb. Více iOS uživatelů pro Apple znamená více peněz ze služeb – iCloud, Apple Music, App Store a podobně. V tomto případě by iPod touch cílil na mladé uživatele, kteří ještě nejsou zcela připraveni na chytrý telefon. 

Zdroje: macrumors.com, macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

JiriJandl

VIP 22. 2. 2019, 21:23

Přiznám se, že filozofii Apple chápu, Apple uživatelů jsem nepochopil nikdy.

Těšit se na sluchátka, bych pochopil, kdyby za tu cenu bylo cokoliv, co se blíží zvukově studiovým sluchátkům, a nejednalo se jen o “pecky” do uší…

Ale opěvovat” nabíječku”? :), to už je silnej tabák :-D.

Richard Fabián

22. 2. 2019, 22:18
Android aplikace

a co budou teprve říkat, až objeví kouzlo USB C

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim