reklama

AirPods 2 údajně dorazí tento měsíc za astronomickou cenu aktualizováno

AirPods 2 údajně dorazí tento měsíc za astronomickou cenu [aktualizováno]
2019-03-03T23:26:09+02:00
• 22. 2. 2019
2

Aktualizováno 3.3.

Americká společnost s logem nakousnutého jablka údajně chystá příchod druhé generace AirPods již 29. března tohoto roku. S touto informací nyní přišel zahraniční blog Applesfera. 

Kromě toho bychom se v průběhu tohoto měsíce měli dočkat zapomenuté bezdrátové nabíječky AirPower. Mimo jiné se můžeme těšit i na představení zcela nového iPadu a iPadu mini 5. Není úplně jisté, zda se jedná o pravdivou informaci, ale předběžná cena AirPods 2 by měla činit zhruba 200 amerických dolarů, což je v přepočtu 4 400 Kč bez DPH. Pokud tato cena skutečně bude nastavena, bude se jednat o nejdražší bezdrátová sluchátka od Applu. 

Původní článek 22.2.

Existují jen dva produkty, kteří milovníci značky Apple očekávají více než nové iPhony. Oba tyto produkty by měly být k dispozici již v průběhu letošního roku. Řeč je nyní o AirPods 2 a bezdrátové nabíječce pod názvem AirPower.

Podle nejnovějších informací se představení těchto kousků blíží. Oba produkty by dle všeho měly být k dispozici již v první polovine letošního roku. Navíc je již zvykem, že Apple každý rok chystá „speciální událost“ v polovině března. A právě na této události bychom se letos měli dočkat sluchátek AirPods 2 a nabíječky AirPower.

AirPower, AirPods 2 a iPod touch 7. generace již brzy

Kromě těchto produktů bychom se měli dočkat dalšího kousku v podobě iPodu touch 7. generace. O AirPoweru a AirPods 2 víme již docela mnoho informací, ovšem o novém iPodu touch nevíme skoro nic.

Vzhledem k okolnostem by nový iPod touch měl nabídnout konektor USB-C, tedy stejný port, jaký se nachází u iPadu Pro 2018. Dále bychom se měli dočkat nového, rychlejšího procesoru. Do jisté míry by se dalo prohlásit, že by se nový a aktualizovaný model do portfolia Applu hodil. Současná 6. generace byla vydána v roce 2015, od té doby americká společnost nepodnikla žádné kroky. iPod touch 6. generace je v prodeji od 6 090 Kč (32 GB varianta). 

Teoreticky by nový iPod touch mohl Applu pomoci v růstu jeho dosavadních služeb. Více iOS uživatelů pro Apple znamená více peněz ze služeb – iCloud, Apple Music, App Store a podobně. V tomto případě by iPod touch cílil na mladé uživatele, kteří ještě nejsou zcela připraveni na chytrý telefon. 

Zdroje: macrumors.com, macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Přiznám se, že filozofii Apple chápu, Apple uživatelů jsem nepochopil nikdy.

Těšit se na sluchátka, bych pochopil, kdyby za tu cenu bylo cokoliv, co se blíží zvukově studiovým sluchátkům, a nejednalo se jen o „pecky“ do uší…

Ale opěvovat“ nabíječku“? :), to už je silnej tabák :-D.

Richard Fabián

22. 2. 2019, 22:18
Android aplikace

a co budou teprve říkat, až objeví kouzlo USB C

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim