reklama

WhatsApp brzy umožní biometrické zabezpečení

WhatsApp brzy umožní biometrické zabezpečení
2019-01-11T07:14:00+00:00
• 11. 1. 2019
Thumbnail

Již dříve jsme vás informovali o tom, že se společnost Facebook chystá vyvíjet pro svou iOS aplikaci WhatsApp biometrické zabezpečovací prvky. Nyní se na internetu objevily podrobnosti týkající se lepšího zabezpečení. 

Dle zahraničního serveru Ubergizmo se již brzy uživatelé WhatsAppu dočkají nových zabezpečovacích funkcí. Pomocí nich by pak mohli uživatelé aplikaci uzamknout pomocí Face ID či čtečky otisků prstů. 

WhatsApp myslí na bezpečnost

Nejnovější beta verze mobilní aplikace WhatsApp pro Android dokazuje, že na těchto novinkách společnost skutečně pracuje. I v případě Android platformy se podobné bezpečnostní prvky chystají, což je skvělá zpráva. 

Co si budeme povídat, aplikace doposud nenabízela bůh ví jak skvělé zabezpečení. Vaše konverzace mohou být velmi jednoduše odcizeny, pokud tedy svůj mobilní telefon nijak nechráníte. 

Nová funkce vám tak umožní zablokovat aplikaci pomocí biometriky, čímž bude poskytnuta další úroveň zabezpečení. V současné chvíli však nevíme, kdy se nové funkce dočkáme ve stabilní verzi. Je ale skvělé vědět, že na lepším zabezpečení WhatsApp, respektive Facebook pracuje.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit