reklama

Streamovací TV služba od Applu je údajně ve finální fázi vývoje

Streamovací TV služba od Applu je údajně ve finální fázi vývoje
2019-01-30T06:44:04+02:00
• 30. 1. 2019
1

Již delší dobu se spekuluje o tom, že společnost Apple plánuje představit svou vlastní platformu pro streamování filmů a seriálů. Tuto informaci nyní potvrdil i zahraniční server The Information, který prohlásil, že nová streamovací služba od Applu dorazí již v polovině dubna letošního roku. 

Streamovací TV služba od Applu nabídne originální obsah

Apple je údajně téměř ve finální fázi vývoje, přičemž v současné chvíli nabádá své partnery, aby zpřístupnily obsah pro novou Apple službu, a to do poloviny dubna letošního roku. S největší pravděpodobností pak bude služba široké veřejnosti zpřístupněna několik týdnů po oficiálním představení. 

Nová streamovací služba od společnosti s logem nakousnutého jablka bude nabízet nejen obsah přímo od Applu, ale také od studií třetích stran, jako je HBO či STARZ. Americká společnost mimo jiné plánuje zpřístupnit obsah prostřednictvím stávající televizní aplikace, přičemž některý obsah bude uživatelům zpřístupněn zdarma. 

Vůbec poprvé by měla být služba zpřístupněna pro občany Spojených států amerických. Apple má však plánu svou TV rozšířit do více než 100 zemí světa, a to do konce roku 2019. Podle informací má společnost již nyní připravených 20 originálních televizních pořadů.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Richard Fabián

30. 1. 2019, 17:59
Android aplikace

a bude to kulantních $99 měsíčně….. :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim