reklama

Instagram zjednodušuje použití filtrů u Příběhů

Instagram zjednodušuje použití filtrů u Příběhů
2019-01-25T15:44:22+02:00
• 25. 1. 2019

Příběhy (Stories) najdeme už takřka v každé sociální síti, dokonce i na Youtube. Podstata zůstává stejná, sdílet fotku, video nebo text po krátkou dobu s okolím. Každá varianta nabízí nejrůznější efekty a filtry, které doplňují například vzhled „obyčejné“ fotky. Instagram se nyní zaměřuje na jednodušší použití filtrů, tedy efektů, které vám doplní například sluneční brýle a jiné doplňky.

Příběhy s jednodušší aplikací filtrů

Pokud jste se rozhodli například natočit video, kde vám filtry doplní jeden z efektů na obličeji, tak jste se museli připravit, zvolit filtry a následně se pokusit vše natočit na první pokus. V rámci beta aplikace lze filtry doplnit i po vytvoření fotky nebo videa.

Příběhy

Můžete tak zachytit snímek a až pak se rozhodnout, jestli by se hodilo použít filtry. Právě na obrazovce, kde již doplňujete zpravidla jen text, se objeví ikona obličeje s hvězdičkami. Můžete tak následně zvolit vhodný filtry, který se doplní do příběhu.

Novinka je zatím dostupná jen ve dvou beta verzích aplikace Instagram pro Android (77 a 78). Je docela možné, že se vám tato novinka již objevila před několika dny. Instagram totiž v tomto případě testuje pozvolna a postupně rozšiřuje dostupnost. Zřejmě se této funkce dočkáme v dohledné době u stabilní verze aplikace.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim