reklama

Apple vám při reklamaci starších hodinek může dát Apple Watch Series 2

Apple vám při reklamaci starších hodinek může dát Apple Watch Series 2
2019-01-31T13:59:57+01:00
• 31. 1. 2019

Jste-li novým majitelem původní verze chytrých hodinek Apple Watch či Apple Watch Series 1 ve 42mm variantě, máme pro vás dvě zprávy – jednu špatnou a jednu dobrou. 

Tou špatnou zprávou je, že se u těchto generací začaly objevovat problémy, kvůli kterým museli uživatelé navštívit reklamační středisko. Pokud jste museli své nové hodinky reklamovat i vy, máme pro vás dobrou zprávu. 

Apple Watch Series 2 za starou generaci

Jestliže reklamujete nově zakoupené hodinky typu Apple Watch 0 a Apple Watch Series 1, mohli byste s trochou štěstí dostat novější generaci – přesněji Apple Watch Series 2. O této skutečnosti informoval zahraniční server MacRumors, jenž dokonce získal interní dokument o nové výměnné politice. 

V interním dokumentu je uvedeno, že kvůli nedostatku náhradních dílů jsou opravy některých závad na Apple Watch Series 0 a Apple Watch Series 1 neopravitelné. Společnost Apple si proto připravila program, díky kterému čerstvým majitelům vymění starší generaci hodinek za novější, konkrétněji Apple Watch Series 2. 

Podle všeho by tento výměnný program měl být dostupný již v průběhu příštího měsíce, tedy měsíce února. Končit pak bude koncem dubna letošního roku. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim