reklama

AirPower míří do výroby a brzy bude konečně v prodeji

AirPower míří do výroby a brzy bude konečně v prodeji
2019-01-14T16:59:35+01:00
• 14. 1. 2019

Společnost Apple představila svou bezdrátovou nabíječku AirPower zhruba před rokem a kousek. Bohužel od té doby se o ní Apple ani jednou na své konferenci nezmínil. A přitom by stačilo pouze prohlásit – do konce roku bude k dispozici. 

AirPower měl problémy

Už je to rok a kousek, kdy nám Apple představil skvělou bezdrátovou nabíječku AirPower. Dalo by se říci, že se na oko jednalo o (r)evoluční podložku, neboť její hlavní předností je nabíjení až tří zařízení najednou. Problém však je, že ani po celým roce není na trhu ve volném prodeji.

Doposud největším problémem byly údajně cívky, které se v těle nabíječky vzájemně rušily. V AirPoweru je celkem 21 cívek o 24 různých výkonech. A zde byl právě kámen úrazu. Nyní se ale zdá, že bychom se nabíječky skutečně jen mohli dočkat. 

AirPower již brzy na vašem nočním stolečku

ChargerLab se na svém webu pochlubil s informací, které pocházejí přímo od dodavatelského řetězce společnosti Apple. Dle všeho se začíná pracovat na výrobě bezdrátové nabíječky AirPower. O výrobu se postará společnost Luxshare Precision, která pro Apple doposud vyráběla AirPods a USB-C kabely. 

Hromadná výroba by měla být s největší pravděpodobností odstartována již koncem měsíce ledna, přesněji 21. ledna 2019. Samozřejmě nelze brát zprávu společnosti ChargerLab za 100% pravdivou. V minulosti však podala hned několik přesných informací týkajících se Apple produktů, tudíž ji lze zařadit mezi věrohodné zdroje.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim