reklama

Xiaomi Redmi Pro 2 může dostat až 48MPx foťák

Xiaomi Redmi Pro 2 může dostat až 48MPx foťák
2018-12-23T17:00:42+01:00
• 23. 12. 2018
2

Čínská sociální síť Sina Weibo tentokrát odhaluje dvě fotografie, které naznačují brzký příchod dalšího modelu od společnosti Xiaomi a připojují se k posledním zprávám přímo od Lin Bina. Podle aktuálních spekulací by mohlo jít o druhé pokračování série Redmi Pro, kdy první generace byla v několika ohledech unikátní. Čínský výrobce může všechny podstatné informace oficiálně odhalit už v příštím měsíci.

Nástupce po 2 letech

Prvním důležitým prvkem do seznamu specifikací je osmijádrový procesor Snapdragon 675 od Qualcommu doplněný o grafický čip Adreno 612. Čipová sada podporuje dohromady až 48megapixelový senzor u fotoaparátu, takže tady máme první spojitost s neznámým zařízením vyfoceným nedávno přímo prezidentem společnosti. Ten ke všemu již dříve prozradil jeho představení v měsíci lednu roku 2019.

Zahraniční média mu také připisují ještě díru v displeji po vzoru modelu Nova 4 od konkurenčního Huaweie. V zadní části budou samozřejmě umístěny dva snímače fotoaparátu a LED diody pro přisvětlení snímků. Firma Xiaomi se momentálně připravuje na uvedení očekávané novinky s názvem Mi Play a během tiskové konference jsou v očekávání první oficiální informace týkající se Redmi Pro 2.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jo xiaomi vylepsit fotak , tak nema konkurenci. V oblasti cena/vykon.

Petr Hošek

23. 12. 2018, 21:24
Android aplikace

Xiaomi jede a to je super…. ????????????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim