reklama

Xiaomi představilo nový mobilní prohlížeč Mint Browser

Xiaomi představilo nový mobilní prohlížeč Mint Browser
2018-12-24T19:08:17+01:00
• 25. 12. 2018
2

Android uživatelé mohou být lehce zklamáni, pokud jde o možnost výběru alternativních webových prohlížečů. K dispozici samozřejmě mají výborný Google Chrome, který je vyvinut přímo od tvůrce Androidu – Googlu. 

Na druhou stranu se najdou tací, kterým právě tento webový prohlížeč nemusí vyhovovat. Ať je to z důvodu chybějících funkcí, anebo rychlosti. Takový uživatel se pak musí poohlédnout po jiném prohlížeči. V současné chvíli máte na výběr mezi Firefoxem, Microsoftem Edge a podobně. 

Samozřejmě si můžete stáhnout i prohlížeč od méně známé společnosti, ovšem má to své nevýhody – mnohdy nevíte, jak daná společnost zachází s vašimi daty. Nyní se nám ale otevřela další možnost výběru. 

Čínská společnost Xiaomi vydala svůj webový prohlížeč Xiaomi Mint Browser, který se pyšní svými nízkými požadavky na operační a vnitřní paměť. 

Mint Browser cílí na slabší telefony

Výrobce prodává opravdu spoustu mobilních telefonů, samozřejmě velké procento z nich tvoří smartphony střední a nižší třídy. A právě prohlížeč Mint Browser na takovéto modely cílí. Nabízí totiž velmi malou kapacitu – zhruba 10 MB. Dokonce také nabízí velké množství funkcí, jako jsou karty, anonymní režim, hlasové vyhledávání a režim čtení. 

Kolegové ze zahraničního serveru AndroidPolice tento prohlížeč již otestovali, a to na tři roky starém modelu LG G4. Dle jejich slov byl prohlížeč velmi stabilní a rychlostí také zaujal. Pokud tedy vlastníte mobilní telefon ze střední či nižší třídy, rozhodně byste měli Mint Browser vyzkoušet. V tomto případě bych byl ale opatrný na soukromá data – jde o čínského výrobce a není jisté, zda s nimi nijak nepracuje.

logo-app Mint Browser - Lite, Fast Web, Safe, AdFree Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ladislav Polický

26. 12. 2018, 16:35

Pro ty přibržděné to zopakuji. S vašimi daty pracuje každý, přes koho ta data jsou. Operátor, Wi-Fi provozovatel, poskytovatel konektivity. Pokud snad máte špatný pocit z toho, že se o vašich masturbačních návycích dozví v Číně, ale nevadí vám to u místního poskytovatele připojení, pak se samozřejmě tomuto prohlížeči vyhněte.

wil hermes

26. 12. 2018, 12:37
Android aplikace

aaa, nový šmírovací nástroj! ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim