reklama

Aqara Smart Door Lock S2 Pro – nový chytrý zámek od Xiaomi

Aqara Smart Door Lock S2 Pro – nový chytrý zámek od Xiaomi
2018-12-03T16:44:30+01:00
• 3. 12. 2018

Společnost Green Rice Technology pod křídly známého giganta Xiaomi oznamuje novou generaci chytrého zámku na dveře, který dostal název Aqara Smart Door Lock S2 Pro a zároveň pomalu vstupuje do oficiálního prodeje mezi první on-line prodejce. Čínský výrobce sice v úvodu nasadil poměrně vysokou prodejní cenu, ale naopak uživatelé dostanou slušně vybavené zařízení s širokou řadou bezpečnostních technologií.

Bezpečnost nadevše

Zámek převzal designové zpracování od svého předchůdce, ale ty nejpodstatnější změny se udály až uvnitř. Snímač otisků prstů dokáže nově snímat celou rukojeť v záběru 360 stupňů a pouhých 0,5 sekundy stačí k odemčení dveří. Ke všemu existuje možnost otevření prostřednictvím elektronického klíče. Do vnitřní části byl integrován ještě alarm pro upozornění na nezvyklé situace (např. odemykání neoprávněnou osobou).

Celkem 8 senzorových čidel monitoruje stav dveřního zámku a jsou provázány se zmiňovaným alarmem. Vnitřní část zámku je odolná proti provrtání, přičemž už samotná konstrukce má odolat krádežím. Samozřejmě nebylo zapomenuto ani na spárování s aplikaci Mijia pro chytré domácnosti nebo jinými IoT řešeními z dílny Xiaomi. Závěrem zbývá zmínit cenovku ve výši 2 499 čínských jüanů (tj. cca 8 240 Kč).

Zdroje: news.mydrivers.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim