reklama

Samsung údajně představí svůj blockchain telefon a digitální peněženku

Samsung údajně představí svůj blockchain telefon a digitální peněženku
2018-12-13T11:17:13+01:00
• 13. 12. 2018
1

Již dříve jsme vás informovali o tom, že se jihokorejská společnost Samsung chystá pracovat s Bitcoinem. Doposud šlo ale spíše jen o spekulace, nyní jsme se ale dočkali oficiálního vyjádření. 

Samsung chystá velké věci

Jihokorejský technologický gigant prohlásil, že chystá svou vlastní aplikaci pro Bitcoin. A jako v případě ostatních aplikací bude i tato aplikace sloužit jako peněženka pro vaše kryptoměny. Samsung kromě mobilní aplikace plánuje také svůj vlastní blockchain telefon.

Společnost Samsung mimo jiné potvrdila, že již zažádala o ochranné známky. To by mohlo znamenat, že se nového produktu dočkáme v blízké budoucnosti. Tak či onak ale stále není nic jisté. Ovšem i přesto se velmi těšíme na mobilní aplikaci.

Blockchain telefon, který je pro nás stále záhadou, by mohl být s největší pravděpodobností představen společně také s Galaxy S10. Samotná mobilní aplikace pak bude mít dvě části. Jednu část bude možné používat jako klasickou digitální peněženku. Druhá část aplikace pak bude sloužit pro kryptoměny. 

Samotná peněženka bude velmi dobře zašifrována, díky čemuž ji bude možné používat pro převody a podobně. Společnost Samsung prý nebude mít přístup k datům a účtům, které budou skrze aplikaci vytvořeny. V samotné síti budou uloženy zcela anonymně. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ota Navrátil

VIP 13. 12. 2018, 12:30
Android aplikace

Anonymně… Můžeme tomu zkusit věřit.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim