reklama

Instagram připravuje nové účty pro tvůrce obsahu

Instagram připravuje nové účty pro tvůrce obsahu
2018-12-13T13:02:54+01:00
• 13. 12. 2018

Jedna z největších sociálních sítí světa, Instagram, údajně testuje zcela nový typ uživatelského účtu přímo pro velké tvůrce obsahu. S touto informací vůbec poprvé přišel Hollywood Reporter. 

Instagram připravuje speciální účty

V současné chvíli tento typ účtu testuje pouze malá skupina uživatelů. Ovšem i tak víme, jaké novinky přináší. Dle všeho nový uživatelský účet pro velké tvůrce nabízí lepší přehled o nových sledujících a nesledujících (= ti, kteří provedli tzv. unfollow). Přibyla mimo jiné i možnost filtrovat zprávy od různých skupin sledujících.

Hlavním cílem této novinky je, aby se Instagram ještě o něco více otevřel tvůrcům obsahu, či dokonce také umělcům a dalším vlivným lidem. Kromě toho bude Instagram opět o krok napřed, oproti konkurenčnímu Snapchatu.

Je ale zcela zřejmé, že se Instagram snaží ze své služby udělat ještě více atraktivní platformu. V současné chvíli sociální síť nabízí různé byznys účty, které jsou vybaveny o další funkce – možnost přidávat odkazy přímo do Stories a podobně. Nový typ je však navržen tak, aby se co nejrychleji rozšířil mezi široké spektrum uživatelů. Doposud se k celé situaci společnost Instagram nevyjádřila. 

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim