Realme A1 se začíná poodhalovat

Realme A1 se začíná poodhalovat
2018-12-31T10:00:22+02:00
• 31. 12. 2018

Značka Realme pod křídly silnější společnosti Oppo plánuje vydat nové zařízení. Potvrzuje to nejnovější únik, který konkrétně hovoří o přírůstku s označením A1. Některé zdroje ho v portfoliu výrobce zařazují mezi modely C1 a U1, takže v podstatě půjde spíše o cenově dostupnou novinku. Čínský výrobce mu dá prostor hned na začátku roku 2019, kdy dostane přednost indický trh a až poté budou následovat ostatní trhy.

Dostačující základ

Momentálně nejsou známy téměř žádné specifikace, ale v kuloárech je telefon často spojován právě s modelem U1, u kterého naleznete 6,3palcový displej s charakteristickým výřezem zvaným „waterdrop“. O hlavní výkon by se měl postarat buď osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku nebo některá varianta ze série Snapdragon 600 od Qualcommu. Avšak přední kamerka samozřejmě nabídne umělou inteligenci.

V zadních partiích lze vyhlížet dva snímače fotoaparátu s LED bleskem pro přisvětlení záznamů, ale nad přítomností snímače otisků prstů zatím visí otazník. K oficiálnímu odhalení může dojít během prvního čtvrtletí, přičemž prodejní cena by se mohlo pohybovat okolo hranice 143 dolarů (tj. cca 3 220 Kč). Barevná provedení budou minimálně dvě – černé, žluté a distribuci na vybraných trzích zajistí již ověřený Amazon.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat