reklama

Realme A1 se začíná poodhalovat

Realme A1 se začíná poodhalovat
2018-12-31T10:00:22+01:00
• 31. 12. 2018

Značka Realme pod křídly silnější společnosti Oppo plánuje vydat nové zařízení. Potvrzuje to nejnovější únik, který konkrétně hovoří o přírůstku s označením A1. Některé zdroje ho v portfoliu výrobce zařazují mezi modely C1 a U1, takže v podstatě půjde spíše o cenově dostupnou novinku. Čínský výrobce mu dá prostor hned na začátku roku 2019, kdy dostane přednost indický trh a až poté budou následovat ostatní trhy.

Dostačující základ

Momentálně nejsou známy téměř žádné specifikace, ale v kuloárech je telefon často spojován právě s modelem U1, u kterého naleznete 6,3palcový displej s charakteristickým výřezem zvaným „waterdrop“. O hlavní výkon by se měl postarat buď osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku nebo některá varianta ze série Snapdragon 600 od Qualcommu. Avšak přední kamerka samozřejmě nabídne umělou inteligenci.

V zadních partiích lze vyhlížet dva snímače fotoaparátu s LED bleskem pro přisvětlení záznamů, ale nad přítomností snímače otisků prstů zatím visí otazník. K oficiálnímu odhalení může dojít během prvního čtvrtletí, přičemž prodejní cena by se mohlo pohybovat okolo hranice 143 dolarů (tj. cca 3 220 Kč). Barevná provedení budou minimálně dvě – černé, žluté a distribuci na vybraných trzích zajistí již ověřený Amazon.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim