reklama

Instagram testuje nové procházení fotografií aktualizováno

Instagram testuje nové procházení fotografií [aktualizováno]
2018-12-28T13:11:06+02:00
• 27. 12. 2018

Instagram je tu s námi již nějaký ten pátek. Nejprve byla služba k dispozici pouze pro operační systém iOS, následně byla rozšířena i na platformu Android. Za celou dobu své existence prošla velkými změnami.

Nyní jsme ale objevili zcela nové uživatelské rozhraní, které na pohled působí beze změn. Hlavní novinkou je totiž procházení příspěvků. Doposud jste mohli příspěvky na Instagramu procházet tažením nahoru – vertikálním skrolováním. Tomu je ale nejspíše konec.

Instagram nabízí nové uživatelské rozhraní

Na mém osobním účtu mám k dispozici zcela nové ovládání. Příspěvky nyní lze procházet tažením doprava či doleva – horizontální skrolování. Pocitově musím říci, že se nejedná o vůbec příjemné ovládání, ba naopak. Celkově se i aplikace velmi zadrhává. Zajímavé je, že toto uživatelské rozhraní mám k dispozici pouze na mém osobním účtu.

Pokud se tedy přepnu na účet Dotekomanie, mohu příspěvky procházet klasickým způsobem. Rád bych podotkl, že nové ovládání mám k dispozici pouze na iOS 12.1.2. Máte nové uživatelské rozhraní k dispozici i vy? Napište nám do komentářů!

Aktualizováno

Instagram vrátil procházení příspěvků k běžnému vertikálnímu skrolování. Zřejmě došlo k omylu a zpřístupnil design, který teprve testuje. Nyní je otázka, kdy a jestli se jej dočkáme, jelikož tato služba schytala kritiku nejen na sociálních sítích za nový způsob procházení.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim