reklama

Instagram testuje nové procházení fotografií aktualizováno

Instagram testuje nové procházení fotografií [aktualizováno]
2018-12-28T13:11:06+01:00
• 27. 12. 2018

Instagram je tu s námi již nějaký ten pátek. Nejprve byla služba k dispozici pouze pro operační systém iOS, následně byla rozšířena i na platformu Android. Za celou dobu své existence prošla velkými změnami.

NynĂ­ jsme ale objevili zcela novĂ© uĹľivatelskĂ© rozhranĂ­, kterĂ© na pohled pĹŻsobĂ­ beze zmÄ›n. HlavnĂ­ novinkou je totiĹľ procházenĂ­ příspÄ›vkĹŻ. Doposud jste mohli příspÄ›vky na Instagramu procházet taĹľenĂ­m nahoru – vertikálnĂ­m skrolovánĂ­m. Tomu je ale nejspíše konec.

Instagram nabízí nové uživatelské rozhraní

Na mĂ©m osobnĂ­m účtu mám k dispozici zcela novĂ© ovládánĂ­. PříspÄ›vky nynĂ­ lze procházet taĹľenĂ­m doprava ÄŤi doleva – horizontálnĂ­ skrolovánĂ­. PocitovÄ› musĂ­m říci, Ĺľe se nejedná o vĹŻbec příjemnĂ© ovládánĂ­, ba naopak. CelkovÄ› se i aplikace velmi zadrhává. ZajĂ­mavĂ© je, Ĺľe toto uĹľivatelskĂ© rozhranĂ­ mám k dispozici pouze na mĂ©m osobnĂ­m účtu.

Pokud se tedy přepnu na účet Dotekomanie, mohu příspěvky procházet klasickým způsobem. Rád bych podotkl, že nové ovládání mám k dispozici pouze na iOS 12.1.2. Máte nové uživatelské rozhraní k dispozici i vy? Napište nám do komentářů!

Aktualizováno

Instagram vrátil procházení příspěvků k běžnému vertikálnímu skrolování. Zřejmě došlo k omylu a zpřístupnil design, který teprve testuje. Nyní je otázka, kdy a jestli se jej dočkáme, jelikož tato služba schytala kritiku nejen na sociálních sítích za nový způsob procházení.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim