reklama

Elephone chystá zahájení prodeje modelu PX

Elephone chystá zahájení prodeje modelu PX
2018-11-30T16:22:14+01:00
• 1. 12. 2018
1

Nezvyklou cestu distribuce zvolila společnost Elephone, která již delší dobu připravuje model s označením PX. Konečně se provalily přesnější informace a podle nich zařízení začne být dostupné od úterý 4. prosince prostřednictvím crowdfundingové kampaně u Indiegogo. Pokud patříte mezi uživatele vyhlížející tento telefon, tak kromě bližších specifikací budete nadále vyhlížet konečnou prodejní cenu.

Selfie v hlavní roli

Přední část má disponovat 6,34palcovým LCD displejem s HD+ rozlišením v poměru 18:9. Fanoušci selfie fotografií dostanou k využití rovnou dva senzory, které budou vyjíždět díky speciálnímu mechanismu a stanou se hlavním lákadlem. Navíc to by mělo zajistit, že displej zabere až 89,5 % čelní plochy. Výkonnostní stránku si vezme pod kontrolu osmijádrový procesor Helio P22 od MediaTeku nebo grafický čip PowerVR GE8320.

Následuje 4GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 64 GB. Zadní partie získá také dva snímače, přičemž se k nim ještě připojí snímač otisků prstů či 3 500mAh baterie. Uživatelským prostředím bude doprovázet systém Android v nejnovější verzi 9.0 Pie. Na prodejní pulty mají dorazit minimálně dvě barevné varianty (černá, zelená). Nakonec další informace zjistíme už 4. prosince, takže zůstaňte ve střehu.

Zdroje: gizmochina.com, elephonepx.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Martin Jeřábek

1. 12. 2018, 12:10
Android aplikace

Tak tohle je pěkný.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim