Apple natáčel v Praze, a to kvůli nové reklamě na iPhone XR

Apple natáčel v Praze, a to kvůli nové reklamě na iPhone XR
2018-12-30T07:39:54+02:00
• 30. 12. 2018
1

Americká společnost Apple zveřejnila na svém oficiálním YouTube kanálu zcela novou reklamu na aktuální model iPhone XR. Nové video nese název „Color Food“ a natáčeno bylo z části i v Praze. Apple ve své reklamě klade důraz hlavně na barvy. 

Apple tlačí důraz na iPhone XR

Jak již z názvu videa napovídá, nová reklama pojednává o modelu iPhone XR a jeho barevných variantách. To je mimo jiné hlavní důvod, proč se ve videu objevila hned celá stovka lidí v pestrobarevných kombinézech. 

V úvodu článku jsem lehce nastínil, že reklama byla natáčena z části také v Praze. V první polovině videa si můžete všimnout Vltavskou, zatímco na konci Strahov. Zajímavé je, že každé město je zcela prázdné.

Apple je poměrně velký detailista, o čemž jsme se přesvědčili v minulosti už několikrát. A ani tentokrát tomu není jinak. Ve videu se nachází dodávka s poznávací značkou I-XR0941, což je označení pro iPhone XR. Reklama následně končí slovním spojením „Make room for color“ (ve volném překladu „Udělejte prostor pro barvu“) a Retina displejem iPhonu XR. 

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Město je úplně prázdné, kvůli tomu, že scény jsou podvrh. Nejlépe je to vidět na tom Strahově na konci videa, kde viditelně chybí kostky, celá silnice a i výhled na Prahu není správně.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat