reklama

Apple natáčel v Praze, a to kvůli nové reklamě na iPhone XR

Apple natáčel v Praze, a to kvůli nové reklamě na iPhone XR
2018-12-30T07:39:54+01:00
• 30. 12. 2018
1

Americká společnost Apple zveřejnila na svém oficiálním YouTube kanálu zcela novou reklamu na aktuální model iPhone XR. Nové video nese název „Color Food“ a natáčeno bylo z části i v Praze. Apple ve své reklamě klade důraz hlavně na barvy. 

Apple tlačí důraz na iPhone XR

Jak již z názvu videa napovídá, nová reklama pojednává o modelu iPhone XR a jeho barevných variantách. To je mimo jiné hlavní důvod, proč se ve videu objevila hned celá stovka lidí v pestrobarevných kombinézech. 

V úvodu článku jsem lehce nastínil, že reklama byla natáčena z části také v Praze. V první polovině videa si můžete všimnout Vltavskou, zatímco na konci Strahov. Zajímavé je, že každé město je zcela prázdné.

Apple je poměrně velký detailista, o čemž jsme se přesvědčili v minulosti už několikrát. A ani tentokrát tomu není jinak. Ve videu se nachází dodávka s poznávací značkou I-XR0941, což je označení pro iPhone XR. Reklama následně končí slovním spojením „Make room for color“ (ve volném překladu „Udělejte prostor pro barvu“) a Retina displejem iPhonu XR. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Město je úplně prázdné, kvůli tomu, že scény jsou podvrh. Nejlépe je to vidět na tom Strahově na konci videa, kde viditelně chybí kostky, celá silnice a i výhled na Prahu není správně.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim