Veliká sleva k 11.11 na chytrý vysavač od Xiaomi sponzorovaný článek

Veliká sleva k 11.11 na chytrý vysavač od Xiaomi [sponzorovaný článek]
2018-11-11T12:38:23+02:00
• 11. 11. 2018
3

Na trhu již existuje spousta malých vysavačů, které vám ušetří práci. Ne všechny jsou ale tak chytré, jako ten, který si dnes představíme. Jedná se o Xiaomi Mijia Roborock S50. Tento vysavač si nyní můžete dokonce pořídit se slevou na e-shopu TomTop.

Originální Xiaomi Mijia Roborock S50 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu TomTop je však po dobu prvního týdne jen za 9 153 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi Roborock S50 je perfektním chytrým vysavačem

Tento malý vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například jak schopnost vysávat, tak vytírat podlahu. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2000 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

  

Nebyl by to ale chytrý vysavač, kdyby se nedal ovládat pomocí smartphonu. Proto, krom standardní navigační výbavy, jako jsou senzory pro mapování okolí, které vysavači pomáhají navigovat se po místnostech, je zde i možnost kontroly přes telefon. Konkrétně si tak můžete třeba navolit, kde zrovna chcete, aby vysavač vysával. Můžete ho také pomocí mapy vašeho domu/bytu navést na konkrétní místo, které chcete vysát.

Vysavač samotný má kapacitu baterie 5 200 mAh, díky které může vydržet na jedno nabití až 2,5 hodiny při vysávání plochy o velikosti 250 m². Vysavač je také schopen vystoupat po předmětech až do výšky 2 centimetrů, takže se nemusíte bát, že by se nedostal přes práh místnosti. Je také vybaven senzory pro prevenci pádu ze schodů, je schopen sám najít dokovací stanici při nízké úrovni baterie, a dokáže dokonce rozpoznat, o jaký terén se jedná, a jakou vysávací metodu má použít.

Originální Xiaomi Mijia Roborock S50 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu TomTop je však po dobu prvního týdne jen za 9 153 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Též se můžete podívat na veliké slevy, které si pro vás TomTop připravil k akci 11.11.

Zdroj: tomtop.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ondřej Láznička

11. 11. 2018, 19:26

Na TomTopu nedoporucuji nic kupovat, jsou to jen a pouze zlodeji. Zbozi nedoruci a na dalsi komunikaci nereaguji

Karel Čapka

VIP 11. 11. 2018, 19:59

Dobrý den,

komunikace s Tomtopem je obtížnější, například komunikace s Gearbstem je skvělá. Avšak Tomtop má nejnižší ceny. Tento vysavač mám a je bezproblémový. Nebál bych se toho.

Petr Hošek

12. 11. 2018, 8:58

Přesně tak mám úplně stejnou zkušenost, už nikdy, vyhozené peníze…

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat