reklama

Shazam nově podporuje InstaStories, má to však háček

Shazam nově podporuje InstaStories, má to však háček
2018-11-03T18:49:45+01:00
• 3. 11. 2018
3

Sociální síť Instagram před nějakým časem představila novou funkci v podobě InstaStories. Samozřejmě se jednalo a stále jedná o krásnou kopii konkurenční služby Snapchat. To ale vůbec nevadí, protože ji společnost Instagram neuvěřitelným způsobem vylepšila. 

Shazam podporuje Instagram

Krásným příkladem toho je možnost přidat do fotografie či videa svou oblíbenou skladbu. Instagram tuto funkci zpřístupnil teprve před několika měsíci a už nyní podporuje několik streamovacích služeb – Apple Music, Spotify, SoundCloud a nyní i Shazam. 

A právě službě Shazam se nyní budeme věnovat. Ta totiž na své tiskové konferenci uvedla, že počínaje dnešním dnem, tj. 1. listopadu 2018, začíná podporovat sdílení skladeb skrze platformu Instagram. Chcete-li tak učinit, stačí v aplikaci Shazam vybrat libovolnou skladbu a klepnout na tlačítko sdílet. Pokud máte nainstalované nejnovější verze obou aplikací (Instagram a Shazam), automaticky se vám InstaStories objeví v poskytnuté nabídce.

Novinka je v současné době k dispozici pouze pro operační systém iOS. Podpora pro Android přibude v následujících několika týdnů. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Daniel VARGA

3. 11. 2018, 18:55
Android aplikace

Pravdepodobne najprv budu funkcie na Android oneskorene, neskor obmedzene a potom ziadne. Naco by apple robil nieco, co mu nezaraba $$….

alois navratil

4. 11. 2018, 12:15
Android aplikace

aby ukazal android uzivaletlum ze na to apple ma…

alois navratil

4. 11. 2018, 12:15
Android aplikace

aby ukazal android uzivaletlum ze na to apple ma…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim