reklama

Oukitel C11 Pro – více než zajímavá nižší třída

Oukitel C11 Pro – více než zajímavá nižší třída
2018-11-14T18:59:29+01:00
• 14. 11. 2018

Oukitel chce pravděpodobně pořádně zvednout laťku v konkurenčním boji, na trh totiž uvádí telefon s názvem Oukitel C11 Pro, který svojí cenou spadá do nižší kategorie chytrých telefonů, každopádně však svojí výbavou posouvá nižší třídu o krok dále a výrazně zlepšuje její reputaci. Za cenu do 2 000 Kč nabídne například vzhled dle současných trendů či dostatečnou operační paměť.

Osekaný, ale přesto použitelný

Oukitel C11 Pro má zcela chybně název. Nic s cenovkou do 2 000 Kč nemůže být označováno jako „pro“, tedy jako něco skvělého, profesionálního. Oukitel C11 Pro je jen osekaný telefon, který se snaží oproti konkurenci ve stejné cenové linii vyniknout. A to se mu celkem daří. Výkon se sice zastavil na slabých 38 000 bodech v Antutu testu, avšak to je pro základní používání pro nenáročné uživatele dostatečné.

Oukitel C11 Pro

Oukitel svůj telefon osadil procesorem MediaTek MT6739, který je pouze čtyřjádrový. Avšak k dispozici jsou 3 GB operační paměti. Na nižší třídu zde nalézáme odpovídajících 16 GB interního úložiště. Telefon má displej s úhlopříčkou 5,5″ a jeho plocha zabírá 74 % přední strany, rozlišení je HD+. Fotoaparát je na zadní straně duální s 8MPx a 2MPx senzory. Přední kamerka má jen 2 MPx.

Oukitel C11 Pro

Oukitel C11 Pro je osazen baterií o kapacitě 3 400 mAh, avšak rychlého nabíjení se zde nedočkáte, stejně ani tak USB-C portu. U konektivity nepotěší staré Bluetooth ve verzi 4.0. Samozřejmostí je 4G konektivita a možnost přijímat i nejrozšířenější českou frekvenci B20 (800 MHz). Slot na SIM karty je duální pro velikosti nano. C11 Pro přichází na trh s mírně upraveným systémem Android Oreo, a to za cenu do 1 800 Kč. Zajímavé je i to, že Oukitel dříve představil model C12 Pro a teprve po něm model C11 Pro.

Zdroje: kimovil.com, oukitel.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat