reklama

Objevy v Obchodě Play: Kurzor pro mobilní telefon

Objevy v Obchodě Play: Kurzor pro mobilní telefon
2018-11-16T18:39:01+02:00
• 16. 11. 2018

Jelikož aplikací pro mobilní telefony jsou miliony, tak pro vás budeme vybírat novinky, které mohou v mnoha ohledech usnadnit práci na mobilním telefonu. Prvním výběrem je aplikace, která nese název Reachability Cursor. Pojďme se podívat na tuto novinku, která byla publikována 4. října.

Prodloužení prstu až na okraj displeje

Jak již z názvu aplikace vyplývá, tak se jedná o aplikaci, která vytváří kurzor na vašem mobilním telefonu. Tato aplikace se hodí uživateli především, pokud má větší mobilní telefon a není schopen kolikrát prstem dosáhnout na určitou část displeje a nechce stále přizpůsobovat ruku na mobilním  telefonu.

Po nainstalování aplikace se vám naskytne jednoduchý návod, jak aplikaci využívat a kurzor přivolat. Je to velmi jednoduché, jelikož stačí přetáhnout prst od okraje displeje do středu. Po této akci dojde k vyvolání kurzoru a ovládacího panelu, který má kruhový formát. Následně můžete pomocí ovládacího panelu přesouvat kurzor na potřebné místo, pokud chcete kliknout, tak stačí klepnout do ovládacího kurzoru. Pokud již kurzor nepotřebujete, tak stačí klepnout na jiné místo, než na ovládací panel a kurzor zmizí.

 

Aplikace samozřejmě nabízí i nastavení jednotlivých prvků, především zda se má kurzor vyvolávat pouze při přejetí od pravé hrany nebo naopak či z obou. Poté máte možnost změnit velikost ovládacího panelu. Jedinou nevýhodou je, že na první pohled je vidět, že aplikace není příliš zaběhlá a ještě se na ní pracuje, ale to určitě nebrání používání. Naopak jsem zvědav na další aktualizace.

Jaký je vás názor na tuto aplikaci? Případně pokud jste na Obchod Play objevili nějakou novou aplikaci, která vás zaujala, tak se můžete podělit v komentářích.

logo-app Reachability Cursor: one-handed mode mouse pointer NiftyUI Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat