reklama

Microsoft vydal vylepšenou aplikaci Cortana pro iOS

Microsoft vydal vylepšenou aplikaci Cortana pro iOS
2018-11-16T16:30:32+01:00
• 16. 11. 2018

Společnost Microsoft vydala po delší době aktualizaci pro svou chytrou hlasovou asistentku Cortanu, která je dostupná také na iOS. A právě iOS verze se nové aktualizace dočkala. Ta přináší poměrně rozsáhlý seznam oprav chyb, včetně nové funkce podpory hudby a podcastů. 

Cortana nabízí mnoho novinek

Velkou novinkou v této aktualizaci je možnost poslouchat hudbu a podcasty. Stačí požádat Cortanu, která vaše oblíbené skladby a podcasty začne přehrávat. Podporuje jak Spotify, iHeartRadio, tak také TuneIn. K dispozici je také „Conversational experience for the voice assistant“. Tato funkce bude užitečná hlavě ve chvíli, kdy si pořídíte speciální sluchátka značky Microsoft, které by měla být během příštího týdne vydána. 

Cortana 3.0 přináší také mnohem hlubší integraci s dalšími službami společnosti Microsoft. Spojit jej tak můžete například s e-mailem a tak podobně. Připojit se můžete samozřejmě i ke komunikačnímu nástroji Skype. Nově si na iOS můžete nastavit připomenutí, časovače a vytvořit události v kalendáři pomocí svého hlasu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim